ayak fetişizmi

anonim_kullanıcı
Zevkleri ve tercihleri tartışmaya açacak değilim. Insanların kendi bileceği iş der geçerim. Ama bu konuda iki çift laf edeceğim. En son söyleyeceğimi en başta söyleyeyim; Bana garip geliyor ayak fetişistleri. Bunlardan biriyle (ki baya ileri seviyeymis) de bi süre ılişki yaşadım. Başta bilmiyordum. Hoş bilsem bile, sırf meraktan devam ederdim ilişkiye ya neyse.

Ilk zamanlar hoşuma bile gitti ayaklarıma olan ilgisi. Topuğu öpen, ayak parmaklarını emen bi erkek kimin hoşuna gitmez ki?:))) Hatta oje sürecek olduğumda gönüllü bile oldu buna. Ama bi yerde sıkılıyor insan. Gün içinde "ayağını çekip atar mısın" sorusuyla muhattap olmak, eve geldiğinde ayaklarını uzatıp dizi seyrederken, ayak baş parmağını ısıran bi adamı görmek bana göre değilmiş bunu sonradan anladım. Yapmasan mı artik denince de üzülüyordu. Böyle de hem çocuksu hem fetişist garip bi adamdı.

Sürmedi tabi ilişki :)) ayrılık döneminde, evden coraplarimin kaybolmasıyla da bi ilgisi olduğunu düşünüyorum ama elimde delil olmadığından polise falan gidemedim :)) öyle işte...
1

Entry hakkında yorumlar

marlon marlon
Ay ayak
bu başlıktaki tüm girileri gör