ayak fetişizmi

0 /
bm7
Yaygın bir fetiştir. Ayak numarası 37 ve altında olan kadınlara karşı bu fetişim canlanabiliyor. Tabii ayak bakımlı, temiz ve kılsız olmalı.
unfallen
en masum fetişlerden biri olduğu halde hala garip tepkiler toplayan ve normlara aykırı olan fetişizm.

küçük, narin ve bakımlı bir ayak estetiktir. ayağa karşı özel bir antipati duyulmadığı sürece herkes tarafından sevilebilir kanaatimce.
carol ferris
Sadece erkeklerin kadın ayağına karşı sahip olduğu bir fetiş olmayan fetiş türü.
Erkek ayaklarına karşı fetişi olan kadınlar da veya erkek ayağı fetişi olan erkekler de veya kadın ayağı fetişi olan kadınlar da mevcuttur.
1
nitratex nitratex
Evet mesela eski sevgilim ayak parmaklarımı emmeye bayılırdı
queenr
Ünlü yönetmen Quentin Tarantino'nun sahip olduğu fetiş türü. Filmlerinde mutlaka ama mutlaka bir çift ayak görüyoruz. Hem de öyle kıyıda köşede değil, ciddi ciddi ayak planları ile alınmış sahneler şeklinde. Bu yüzden ayak fetişizmi denince aklıma Quentin Tarantino, Quentin Tarantino denince de Uma Thruman'ın ayakları geliyor.
https://www.google.com.tr/amp/s/www.theodysseyonline.com/tarantino-foot-fetish.amp

P. S.: Başlıkta ufak bir kelime hatası var, düzeltilirse daha güzel duracaktır.
veronika
Freud'a göre bir erkek ayak fetişisti ise bunun sebebi ödipal dönemde yaşadığı sorunlardır. Ayak, kadındaki penisi simgeler. Erkek, cinsiyet farkını ve kadının kastre edilmiş olmasını kabullenememiştir.
squirtle
Nedenini bir türlü çözemediğim. Bende 20 li yaşlardan sonra başlayan ilginç bir olay. Biraz da utandığım bir durum. Kız arkadaşımın anlam veremediği 36 numara ayağına zorla masaj yapmalarımın olduğu ,ayakkabısını topuklu ayakkabısını zorla benim seçmelerim , çoraplarını giydirmek istediğim....
Galiba durumu iyice anlayana kadar bu konuda benden biraz çekecek
ozgur
Türkiye'de sanıldığından çok daha fazla insanda bulunan, fakat cahillikte MasterCard olan Türk kızları tarafından benimsenmeyen en masum fetişizm türüdür.
Genelde hassas, detaycı, zeki, kaliteli insanlarda bulunur. Barzo birinde bulamayacağınız fantezi türüdür. Dozunda (burası önemli) olduğu sürece zarar gelmez hatta partnerler için extra zevk kaynağıdır.
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol