anal seks

0 /
slaveman
Kadınlar için de anlamlı olabilen seks türü. Nasıl zevk alacağını bilen bir kadın için anal seks orgazm olmayı sağlayabilmektedir.
delik kaput
Arkadaşlar bu sex türü üzerine fazla bi beklentiniz olmasın pornolarda izlediğiniz gibi keşkül gibi popoya temiz bi alet soktuğunuzda yine temiz çıkmayabilir yani (bkz: domates kabuğu)
ilker
Her iki taraf için de hazırlık aşaması çok önemli. Kötü sürprizlere karşı alınabilecek tedbirler var tabi ama önemli olan iki tarafın da buna istekli olması. Kadınların geneli "aman herif istiyorsa yapsın da sonra başkasına gitmesin" diye katlanmaya çalışıyor.
1
melina melina
Siktirsin gitsin istemediğim bir şeyi aman başkasına gider diye kabul edemem
kiss in shadows
Belirli bir süre öncesine kadar hiç yapmadığım bir aktivite.

Ne oldu bilmiyorum fakat bir anda çok ilgimi çekti ve denedim.
İlişkiye girdiğim kadının aldığı zevk kadar zevk alabileceğime inandığım için sadece anal seks olarak devam etmedik.

Hem normal yoldan hem de anal yoldan sıra sıra penetrasyon denedik ve gayet keyifli ve zevk verici bir hale dönüştü.
buzsuzviski
Arkadaşım ile çok deneyip de yapamadığımız birleşme türü. Bir tarafın canı tatlı ise diğer tarafta acımalı bir insansa olmuyor o iş.
Acılı ama tatlı bir haz gibi geliyor bana.
foucault
Erkekler bu bölge prostatla bağlantılı olduğu ve penise giden sinirleri bu bölgeden geçtiği için haz duyulabilir.
Kadınlarda ise bu sinirler kasıktan dolayısıyla anüs bölgesinden daha uzaktan geçtiği için anal sex haz vermez.
anonim_kullanıcı
Başlığa biraz göz attim. Diğer yerlere de baktım hatta. Mesela ekşi sözlük'te şukela olarak baktığımda ilk olarak domates kabuğuna atif yapılan bi entry var. Bu espri belki ilk yapıldığında komik bulunabilirdi. Ama şimdi kartopu etkisiyle genel kabul gören bi hale gelmiş. Ve bu düşündürücü.

Benim aklımı kurcalayan şey daha farklı. Direkt soracağım. Pardon ama siz nasıl insanlarla beraber oluyorsunuz? Ilişki sırasında ortaya domates kabuğu!! Çıkıyor ve siz " bu normal yaa" deyip devam mı ediyorsunuz? Bunu cidden anlamak için soruyorum. Ben erkek olsam o an terkederim ortamı. Kadın olarak da bu başıma gelse (ki mümkün değil. Nedenini yazacağım) o adamın yüzüne bakamam bi daha. Utanırım ya hu utanırım.

Bana göre seksten keyif almanın yolu, kendine ve partnerine duyduğun saygıyı yitirmemek. Ve bunun en önemli şartı da temizlik. Ben temizlik önemli diyorum ama gördüğüm, duyduğum örnekler tam tersi maalesef. Donunu haftada bir değiştiren insanlar var. Kişisel temizliğini anca biriyle buluşma ihtimali varsa yapan, umumi tuvalette kanlı pedini bırakıp çıkan üniversite mezunu kadınların ve banyoda 3 dakikada yapabileceği testis kıllarını alma işlemini yapmayıp, balta girmemiş ormana döndüren erkeklerin dünyası. Insanlar gerçekten pis. Bu Kadın-erkek, zengin-fakir ya da eğitimli- cahil meselesi değil. Genel bi durum var ortada.

Ana konumuza dönelim. Anal seks, doğası gereği hastalık riskinin daha yüksek olduğu ve sırf bu yüzden bile temizliğe ekstra özen gösterilmesi gereken bi konu. Peki ne yapmalı? Bu soruya verilecek cevap, lavman yapılmalı şeklinde olmalı. Ilgili başlıkta nasıl yapılacağı bilgisi mevcut. Zor bi işlem değil. İlişkinin kalitesini arttıracak, çiftin kendilerine ve birbirine saygısını sarsmayacak böyle basit bir şey neden yapılmaz gerçekten anlamıyorum. Nasıl bi aceleniz var? Hiç partnerinizle konuşmuyor musunuz? Ya da kadınlar şunu demez mi hiç " 5 dk ya temizlenip geliyorum" falan? Mesela ben şöyle yapıyorum. Eşim bu konuda isteğini belli mi etti? Bi sigara yakarım, ilk nefesi suratına üfleyip Bi kere de öperim. Sonra da sigarayı ona verip " bitene kadar geliyorum. Kaybolma Bi yere!" Derim. Gider temizliğimi yapar, hazırlanıp gelirim. Bu hem kendime, hem de eşime duyduğum saygının gereği.

Son söz; insanlar hakettiğini yaşar. Sizin payınıza da domates kabuğu düşmüşse boktan bi hayat yaşıyorsunuz demektir. Esen kalın.
1
mermaid mermaid
Wc den sonra elleri en az 30 saniye köpürürtüp durulamadan el hijyeni bile tamamlanamazken sen hangi kafayla 5 dakikada anal yerini temizliyorsun . senin elinden yemek yenmez su içilmez iğrencsin. 5 dakikayı birak oyle bir bölgeyi 5 saat uğraşsan steril edemezsin burda duyar kasacağina keşke bu ilişki türü hiçbir koşulda steril ve sağlikli olmaz diyip gitseydin . kendinide hiç temizim sanma yani bana o domates kabukludan bile daha pis gibisin geldi. O en azindan steril edilmeyen mundar yerlerini kurcalamamis ama oda pis yani . anal seks pistir neden pisi tercih efiyorsunuz anlamıyorum
feromontutkunu
İki taraf isterse anlamlıdır, erkeğin anal tercihi sahip olma içgüdüsünden kadının tercihi vajinal kanal aracığıyla zevk almasından ve erkeğe olan duygusal bağından. (heteroyum, edinilmiş bilgidir)
analsevenkadn
Tecrübeli bir erkekle olduğunda defalarca boşalmamla sonuçlanır. Alıştıktan sonra da sadece bu yolla orgazm olabilmeme yol açmıştır
oracle
yapmamı isteyen partnerlerim haricinde birlikte olduğum hanımlardan arzu etmesiğim seks türüdür. bazı hanımlar aşırı zevk aldığını bazıları ise acıdan yerinde duramadığı beyan etmiştir.

seks , zevk alıyorsan daha güzeldir görüşünü benimsediğim için istemeyen birisine, zorla yapalım demiyorum.

ve asıl konu olmazsa olmaz hijyen olacak.
akibat
Aptalcadır. Hangi kadın bu sex öncesi hazırlık olarak lavman yapar ya da bu konuda bilgi sahibidir. Hazırlığından dahi bir haber kadınlar bu sex öncesi iyi ıkınarak sictiklarinda temiz sanıyorlar, kendilerini. Tamam domates kabuğunu görmedik diyelim fakat var mı aranızda bok kokusunu almayan. Yatağı bir anda efil efil bok kokusu sarıyor. Düşünsene. Ve bundan zevk alan varsa da onun zevkine sokayım. Kadına verdiği zevk konusunda bir şey diyemem fakat erkeğe verdiği zevk konusunda şunu söylemek istiyorum; vajina kadar ıslak olmadığı için , göt deliğinin sex esnasında ki görüntüsü için, bok kokusu için vajinal seksin yanından bile geçemez. Haa illa ben bok seviyorum kardeşim diyen varsa da sıçayım şuraya bokun içine sok kardieeeşşş.
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol