anal plug

the red pill
anüs tıpası olarak çevirebiliriz
seks shopların vazgeçilmez aksesuarı.
popoya fiş gibi takılıyor.
şöyle bişi..

anal plug
2
ysf ysf
Bir kullanımdan sonra atıyorlar mi bari mikrop yuvası hastalık yayılacak
tetra tetra
seks oyuncaklarında hijyen çok önemli ayrıca kişisel olarak kullanılması gerekir.
slaveman
Kadınla doggy pozisyonunda s.kişirken götünde bunu görsem koklamaya çalışırım. Çünkü gül gördüğüm zaman içimde istemsiz bir koklama isteği oluşuyor. Ama sahibem parmağını sok derse başka.
sharkyou
Kadınlar veya erkekler için kullanılan ve kullanıldığı vakit zevk veren zımbırtı

Süpermarketlerde kıçında bununla gezen kadınlar vardı yanlış hatırlamıyorsam

spawn
ilişki sırasında hangi deliği kullanacağını şaşıracak kadar salak bir erkekle birlikteyseniz kafa karışıklığını önlemek için kullanılabilir.
dionysos
iş sağlığı ve güvenliği açısından önemli yer teşkil ediyor sanırım. Mazallah yanlışlıkla yanlış deliğe felan sokarız diye adamlar tıpa yapmışlar.
biadam
ilk girişte muhteşem bir zevk veriyor, sonra küçük hareketlerle o zevki azıcık azıcık veriyor. insanın kursağında bırakıyor zevki. zamana yayıyor. ne kadar hareket o kadar bereket. dildo gibi değil. harika ya. nasıl bu kadar geç edindindim hayret.
janeausten
Aksesuardır. Erkeğinize ve size heyecan katar. güzel bir görüntü elde edilir. Metal olanlarını elinizde ısıtmadan takmayınız götünüz donabilir. Kullanmadan önce ve sonra steril etmeyi ihmal etmemek gerekli.
nudeboy
bunu sokma anından ziyade, delikten çıkartırken daha fazla zevk verdiğini düşünüyorum. deneyimleri olan kadınlara sormalı
lorem ipsum
anal seksi alışma ve sevdirme konusunda işe yarayan şey. acıyı yavaş hissettirmesiyle ilk başta gözü korkanlar için analı daha denenebilir kılıyor. ayrıca acıdan ve zevkten aynı anda zevk alanlar için dozunda veriyor, ağrı sızı çok olmuyor. bu da kendisini vazgeçilmez kılıyor.

not: kendimden bahsetmiyorum tabii ki :)

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol