alex in karı gibi ağladığı gerçeği

albay kotak
Bizim iş yerinde bir dingil var. Alex denen bir futbolcu varmış onun Türkiye'ye gelmiş en iyi futbolcu olduğunu düşünüyor. Yatıyor alex kalkıyor alex. Sonra anladım ki, bu dingiller aynı köpün soyu. Tanımıyordum. Biraz araştırınca her şey ortaya çıktı. Bu bizim ağlak alexten bahsediyormuş. Sonra hatırladım. Hani şu fenerbahçe'nin atatürk'e benzeterek heykeliji diktiği şahıs. Karısı güzeldi bu arada. Karısına buradan selam ediyorum. Neyse konumuz bu değil.

alex'in abartı bir futbolcu olduğunu hep söyledim zaten. istanbul'un kaymağını kendi keriz takımı sayesinde yıllar yemiş bu topçunun artık tadacak zevk arayışı içine girmesi de gözlerimden kaçmadı. sanırım bir tarafları kaşınmaya başladı rahatlıktan... otorite olan aykut hocaya karşı kaşınmalar, babayiğit bir erkek olan selçuk şahin'le sürtüşmeler falan hep bir şeylerin işareti gibi.
en son heykel açılırken ağlamış. bu kadınsı halleri ister istemez aklıma "acaba?" ünlemini getirdi. alex istanbul'da tadacak zevk kalmadığı için mi ülkesine mi döndü?
futbolcu dediğin erkek gibi oynar, erkek gibi durur ve erkek gibi konuşur. G. elber bile alex gibi ağlamamıştır eminim. ah alex ah... taraftarını taşak malzemesi yaptın bu karı gibi hareketinle. bizim burada ne derler? ahahahaa ağlama lan karı gibi derler. burak yılmaz bile bu topçudan daha delikanlıdır... net!

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol