açık alanda apar topar mastürbasyon yapan kız

dolores
Mastürbasyondan çok kaşınmaya benziyor gibi geldi. Sonuç olarak bir orgazma da ulaşamadı. Amı bitlenmiş olabilir mi?
1
fortis fortis
San mıyorum çok azgın görünüyordu...
gods apostle
Bu bitlenme ya da vajinal mantar problemi değil, bildiğin mastürbasyon yapıyor. görüntüde karşılaşılan kişi erkek de olsa kadın da olsa iğrenç. AA kadın yapıyor, ne kadar tatlı ayaklarını da geçelim.

Ayrıca olayın arka planına dair bir fikrim var. Sizce bu kadın neden sokak ortasında mastürbasyon yapıyor? 360 p kaliteden anladığım kadarıyla kadının tipi 2/10'luk bir şey. Ee böyle kızların bir de taş gibi besti olur ya hani, taş gibi güzel arkadaşı büyük ihtimal ile apartman girişinde erkek arkadaşıyla sevişiyor, bunu da girişe gözetmen olarak dikmişler. İnsanoğlu merak eden bir canlı olduğu için ön sevisme kısmına tanıklık edip içinde fırtınalar kopuyor, ve diyor ki kendi kendine neden beni böyle siken bir erkek yok? Olmaz tabi, çünkü tipin 2/10.

Neyse efendim bu çirkin arkadaşımız ön sevişmeye şahitlik edip sulanınca, çareyi köşeye geçerek mastürbasyon yapmakta buluyor. Olay bu kadar basit.

Ve en önemli kısmını açıklıyorum, sakın ama sakın videoyu kulaklıkla izlemeyin, mastürbasyon yapan 2/10'luk kızı videoya alan erkeğin 31 çekmekten bozulan nefes alışverişini duyuyorsunuz.

En iyisi Ben bir gidip de kusayım. Ya da bana aldırış etmeyin, ben de şirkette bir kadının böyle mastürbasyon yapmasına şahit olsam benim de nefes alışverişim değişirdi. 😼
nudeboy
bir üstteki arkadaşın yorumuna katılıyorum. bu hatun kişisi muhtemelen bir seks aktivitesine gözlemci olarak dahil oldu ve dişilik hormonlarına da hakim olamaz hale geldi. sokak ortasında kendini tatmin edecek kadar gözü dönmüş zira.
lupus
sağlıklı bulunamayacak harekettir. hmm denip geçilmelidir. sokakta üstünü açan kadın görmeyle şak diye penisi kalkan arkadaşa daha çok dikkat çektirmiş olaydır.

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol