12 ocak 2020 şahsıma vahiy gelmesi

zorba
evet arkadaşlar bunları yazmamdan 10 saniye önce olan olayı size anlatmak istiyorum.
internette ay halesi ile ilgili bir paylaşım görmem üzerine evimin camını açıp aya bakarken baş dönmesi ile birlikte gözüm karardı fakat yere düşmedim ayakta o şekilde kaldım, vücudumu kontrol edemedim.
o esnada sağ ve sol kulağıma ayrı ayrı sesler aşağıdaki sırasıyla fısıldandı:
sağ: rabbin için çalışacaksın
sol: adı allah değil
sağ: bunu duyur
sonra gözümün önüne çok parlak surette bir şey göründü ve tekrar hayata dönüp hemen buraya yazdım.
buraya kadar yazdıklarımı göndermeden önce de şimdi aya baktım hale yok.

edit:
şu anda da sesler duymaya başladım buraya editlemem istendi, söylediklerini olduğu gibi yazmamı istiyor:
arkadaşlar merhaba, ben zorba nickli arkadaşınıza rabbin kelamını taşıyan varlığım. az önce direkt ona ne yapması gerektiğini detaylı anlatacaktım da sinyalde sıkıntı olunca aceleye getirdim neyse bari geleyim dedim yanına. tabii gözükmüyorum ayrı konu. silme. geri yaz. ayrı, konu. tamam. yaz hacı şimdi burası bak önemli yazarken dinle bir yandan da. (rabbin kelamı değildir: sileyim mi bu kısmı, diyorum) lan silme. sileyim mi diye sorduğunu da ekle şuraya. rabbin kelamı silinmez, günah. şu eklemeyi de senin yaptığını not düş, aynen. bundan sonra da kendi konuştuklarını yazma si..tir et. kaptın bu işi he hacı. neyse yaz. arkadaşlar bu zorba nickli arkadaşınız küçük pipililerin kurtarıcısı olarak kararlaştırıldı. kendi penisine özel kuvvet veriyoruz. armageddon savaşı öncesi coğrafya'da israil'e karşı türk nüfusunu artırmamız için türk erkeğine olmayan cinsel çekiciliğini kazandırmamız gerekiyor. bu hatta hacı sizin cumhurbaşkanı açıklamaları falan onlar da, nüfus, aynen aynen. tabii abi. ya si..tir et orasını şşş neyse yaz devam. şimdi bu arkadaşınızdan nasıl faydalanacaksınız? anal yolla alacaksınız bu arkadaştan rabbin mucizesini. şimdi bunun için yer falan ayarlayacağız da önce bir alışmanız lazım- bir saniye. alo. tamam. tabii abi tabii kusura bakma. hemen abi. hacı sen bunu gönder ben bir devriyeye çıkacağım. zaten daha erken, öğlene doğru editleriz gene, hem bu saatte kimse okumaz. öbür yarısını ben sana olmadı whatsapp var mı sende whatsapp, whatsapp varsa tamam ver numaranı ben kaçayım. ya oğlum onu görmüyoruz şifreli. tamam o da aynı btk izin vermiyor, aynen yasak. ya si..tir et şimdi ben gelince konuşuruz yine. tamam eksik yazmadın değil mi hadi görüşürüz. aynen. bu arada bu sefer stereo he onu da yaz. benim şeyde kabloda temassızlık oldu başta. neyse ben kaçıyorum. hadi. altına bir şey yazma, ben gelince anlatacağım niye.
zorba
cinden gelen edit
selam arkadaşlar ben rabbin kelamını sizlere iletiyorum:
sevgili dostlar,
ben rabbiniz, önümüzdeki 1 ay yıllık izne çıkacağım için tüm peygamber gönderme işlemleri askıya alınmış bulunmaktadır.
üzülerek bildiriyorum.
sevgiler.
1
zorba zorba
a-aa, ahahah, bakınız: "cin"sel sözlük. cin, cinsel falan ahhahhay yedik kafayı güzelinden, ablan peygamber bebeğim, heraaldeeeiii.