yeni tanışılan kızı yatağa atma rehberi

Sigmund Freud
1- gizeminizi koruyun : her şeyi hemen ortaya dökmeyin.
2 - sürekli zenginlikten bahsetmeyin : ama paranız olduğuna, kendi ayakları üzerinde durabildiğinize dair küçük ipuçları verin.
3 - hafif serseri yanınız olduğunun izlenimini verin : 7'den 70'e kadınlar serseri erkekleri seviyor. buna engel olamıyorlar.
4- abaza değilim numarası yapın : biliyorum abazasınız ama abaza değilmiş, cinsellik ilk sırada değilmiş gibi rol yapın.
5- ilk buluşmada ev için ısrar etmeyin : yıllardır abazasın zaten, 1 hafta daha sabredebilirsin. ha ortam eve doğru kayarsa teklif edersin ama zorlama teklife gerek yok.
6- artık karı kıza doymuş olduğunuz hissini verin : kıza, uzun süreli ilişki için ideal adam olduğunuzu zannettirin.
the purple pill
Kesin formüllere dayanmayan, kesin formül isteyeniyse şark tüccarı olmaktan öteye taşıyamayacağı bilinciyle okunması gereken rehberdir.

Ayrıca Her kadın ayrı bir savaş alanıdır ve o alana uygun hareket etmek gerekir. Eh tabi bazı ufak detaylar vardır mesela: erkek olmak! Evet öncelikle erkek olmalısın kardeşim yok böyle davranmayayım yok seksten bahsedip kadını sıķmayayım diyip şirin bir tavşan olursan o iş biraz zor çünkü bildiğimiz kadarıyla kadınlar tavşanlarla seks yapmak istemezler!
sessiz filozof
ben önceden bu rehberlerin işe yaradığına inanırdım, bunca zamandan sonra şunu anladım kadın zaten yatağa girecekse o gün giydiği iç çamaşırı bile özenle seçmiştir ve istemesen de o yatakta kendini bulacaksındır amaa kadın istemiyorsa bu iş çok zor yüzde bir ihtimal bile değildir çünkü kadınlar istemedikleri erkeklerle yatmıyorlar, bunun bir örneğini söyleyeyim bir gün arkadaşımla gezerken evine bırakmak istemiştim anahtarını unutmuştu bize gittik ve sabahladık sonra ne mi oldu sabah evine bıraktığımda çantasından anahtarı çıkarıp kapıyı açtı. işte kadın milleti böyle ilginç varlıklardır