yazarların en yetenekli olduğunu düşündüğü konu

0 /
erostica
Çocukluğumdan beridir kendimi doymazcasına harcadığım konu başlığıdır. Gerçi artık alıp veremediğim kalmamışsa da kendimle denebilir ki bölgesel milli takım karmasına hızla yükselecek kadar büyük bir futbol yeteneğine sahipken ergenlik dönemimle ters ilişkiye girdiğimden önce lisanslı futbol yaşantıma g.t çevirdiğim, sonrasında çok yetenekli bir müzisyen olmasına karşın gitarist arkadaşımın malum bir parçayı beri-blues'ta çalarken tekrar bölümünü atlayarak sahnede bizi kaosa sürükledikten sonra nedense mihaniki olarak son verdiğim bateristlik ve müzisyenlik hayatım ve nihayet yaklaşık on yıllık şiir yaşantımda -ki birincilik ödülleri barındırmıştır- rahmetli Enver Ercan ın da jurisinde bulunduğu İzmir çapındaki bir yarışmaya çok güçlü bir şiirimle katılıp hayal kırıklığına uğramamın akabinde hiç yoksa elimde iyi bir seks performansı kaldı diyerek avuntumla siz arkadaşlarımı bulduğum sürüncemedir.
Neticede mutlu ve düzenli seks kimsenin pişmanlığı değildir.
Her ne kadar beyaz desek de sevişebildikçe gökkuşağına karışmak dileğiyle..
hakiki tosun paşa benim
-karakalem

üniversite yıllarında antalya'ya gidip sokak ressamlığı yapmışlığım bile vardı. Sağ olsun turistler kaç yıl evvel 50 euro alıyordum.

-taekwondo

Bir zamanlar millî takım seviyesindeydik. eşek kafam yüzünden bıraktık ve millî olma şansını kaçırdık.

-edebiyat

10 yıldır bitiremediğim romanım var. Bastırsak da ne kadar yetenekliyiz görsek. Belki alay konusu olacağız.

-atıcılık

iyi bir keskin nişancıyımdır. poligonda arkadaş arasında devamlı olarak birinciyim. Olur da sözlükte ''gel kapışalım'' diyen olursa istanbul ya da izmir'de kapışabiliriz, mermiler benden.
3
bigkerry bigkerry
tüfek mi silah mı
hakiki tosun paşa benim hakiki tosun paşa benim
Silâh. Tüfekli atışta iddiâlı değilim:)
bigkerry bigkerry
tüh .p
0 /