confessions

ziftlisutlac

Üstat - Yazar -

  1. toplam entry 141
  2. takipçi 3
  3. puan 3796
  4. kazanç 0,38 ₺

kuruluş osman

ziftlisutlac
diriliş ertuğrul dizisi gibi, ülkedeki çok az sayıdaki çirkin kadın oyuncuları bünyesinde toplayıp ekmek yemelerini sağlayan bir dizi. takdir ediyorum ama prensip olarak izlemiyorum.

tarihi dizilerde " lâkin " kelimesine karşı fobi geliştirdim. duyunca tansiyonum düşüyor.
oraya gidicez lââkin...
geliriz lââkin...
tut şunun ucunu abi lââkin...
lâkinini si..yim ama yeter amk.

gaz odası

ziftlisutlac
Sigara yasağı kanunlaşmadan önce bazı kurumlarda bulunan sigara içme bölmesinin halk arasında kullanılan ismi.

Bazı dayıların argo deyimi ciddiye alarak, içine girip gaz çıkarttikları da rivayet edilir.

beni yak kendini yak

ziftlisutlac
kulakları taciz etmeye yeminli yeni nesil kılkuyrukların " hıaaaşşk için hölmeliii " derken götlerine huş ağacından yapılmış vibratör girmiş gibi ağızlarını yüzlerini büzmelerine sebebiyet veren şarkı.

onun dışında sezen aksu'nun severek dinledigimiz şarkısıdır. Duman yorumu da iyidir.

cinsel sözlük yazarlarının rüyaları

ziftlisutlac
Rüyamda süslü sözlük denilen mecraya düşmüşüm. Her tarafımda kaş, rimel, oje, tüyler, fırçalar, adını bilmediğim bilumum kadınsal aletler, kokoşlar, cdler, gayler...

İyice bunalmışken tanidık bir yuz gördüm. Bu bizim patron (bkz:sigmund freud) dan başkası değildi. Gülümseyerek yaklaşırken arkasında bir şey sakladığını farkettim. " o ne patron ? " derken sakladığı cisim gittikçe büyümeye başladı. Kocaman pembe bir vibratördü bu. " sen de mi patron ? " derken koşmaya başlamıştım. Sanki olduğum yerde koşuyordum. Meğer koşu bandına binmişim. Bu arada adeta uçan bir muz gibi vibratörün üzerine binerek havada süzülen admin iyice yaklaşmıştı. Oyalamak için " patron lpgli mi bu? , kaç basıyor ? " gibi saçma sapan sorular sorarken kan ter içinde uyanıverdim.

Hayırdır inşaallah.

instela

ziftlisutlac
Burnundan kıl aldırmayan, kibirli, küçük olsun benim olsun anlayışındaki modların, tecrübeli yazarları sömürüp sırtlarından geçindikleri platform.
Herkes gidişattan memnuniyetsiz olmasına rağmen, kankacılık ilişkilerine bağlılıklarından sözlüğü terkedemiyor. Yenilik yok, ilgilenme yok, hiçbir şey yok. Eski itüsözlük olmasinın kaymağını yiyorlar.
Üç beş yazar kalmasına rağmen hâlâ erkekliğe bok sürdürmeyip çaylak bekletiyorlar.
Cinselsözlükle aynı arayüzü kullanmalarına rağmen hiçbir geliştirme yok. Yazarlara da sözlüğe de karışmazlar. Bazen ıssız bir otobana benziyor. Arada biriki kaos çıkarsa ne âlâ. Yıllardır bitti bitecek denilen sözlük.

başkasıyla seviştiğim için değil başkasıyla güldüğüme sinirlenmelisin

ziftlisutlac
Kadin kocasının tek gecelik iliskilerine ses çıkarmamaktadir. Bilir ki sonunda geleceği yer kendi karısıdır.

Fakat bir gün bir şey olur. Kocası bir kadinla iyi vakit geçirmektedir. Onunla gülüp egleniyor, onunla üzülüyor, onun her şeyini merak ediyor. Bu tek gecelik bir ilişki degildir. Hatta seks iliskisi bile değildir.

Artık kadın için tehlike çanları çalmaktadır. Uzun süreden sonra kocası için savaşmak zorunda kalacaktır.
0 /