confessions

theperfectmaster

Ordinaryus - Yazar -

  1. toplam entry 164
  2. takipçi 3
  3. puan 11275
  4. kazanç 1,13 ₺

aşık olmadan seks yapmayan kadın

theperfectmaster
kadın için hormonal olmasından ziyade sosyal koşullanma sonucu gelişen bir durumdur. nitekim batı toplumlarına bakarsanız özgür seksin aşağılanmadığı Avrupa ülkelerinde kadınların çok daha fazla seks yaptığını görürsünüz, zira kadınlar da seksi isterler ve ortamını buldukları zaman zevkini sonuna kadar çıkarmayı tercih ederler. genellikle bu aşık olmadan seks yapmayan kadınların "yapan yapsın ben kimseye karışmıyorum ama ben yapmam yani bence anlamsız" diyenleri ünlüdür. bunlar tamamen toplum koşullandırmasıyla bu hale geldiklerini reddederler, çünkü toplum koşullandırmasının çoğu bilinçdışı olarak gelişir. örneğin Türkçe konuşmayı bilirsiniz ama nasıl öğrendiğinizi bilmezsiniz, çünkü o öğrenme bilinçdışında gerçekleşen bir süreçtir. bu koşullanmalar da aynı şekilde öğrenilmiştir ancak insan seçimlerini kendi özgür iradesiyle yaptığına inanmaya teşne bir canlı olduğu için böyle gerçekleri inkar etme eğilimindedir. zihnin esnek olduğu çocukluk döneminde doğru bir eğitim verilmediği takdirde bu sorunun önüne geçmek imkansızlaşır.

sittin sene

theperfectmaster
eski dilde altmış sene demektir. genellikle uzun süre olmayacak şeylerden bahsedilirken kullanılır. sıklıkla sittin yerine si..tin şeklinde de söylenir. aslında bu kullanım doğru değildir, si..tin sene diye bir şey yoktur, ancak insanlar sittin diye bir kelime bilmedikleri için bunu si..tin zannederek bu kullanımı yaygınlaştırmıştır. hatta sittin sene lafını küfür zannedenler dahi vardır. bir kere aile ortamında bu lafı kullandığım için bir arkadaşım beni kenara çekip uyarmıştı, "oğlum ne biçim konuşuyorsun si..tin falan" demişti. böyle şeyler yapmayın. küfür değildir.

flörtleşmek

theperfectmaster
dünyanın en sıkıcı aktivitelerinden biridir. "vereceksen ver amına koyduğumun karısı, ne boş boş muhabbetle uğraştırıyorsun bizi amk" diyesi gelir insanın ama öyle derseniz o karı size si..tin sene vermez. o yüzden el mahkum göt gardiyan katlanırsınız.
1

anal bakiresi bir kadını anal sekse ikna etme yöntemleri

theperfectmaster
hiç götten vermemiş bir kadını ilk defa götten s.kmenin en temiz ve kolay yöntemi onu kendinize aşık etmektir. aşık kadın (çok büyük bir fobisi falan yoksa) aşık olduğu kişinin isteklerini reddetmez. bir süre kendisini vajinal yoldan hakkını vererek s.kerseniz o hanım size bağlanacaktır. hanımı kendinize bağladıktan sonra "aşkım sence de ilişkimizde yeni şeyler denememizin vakti gelmedi mi" gibi sözlerle yavaş yavaş yolunu yapmaya başlarsınız. ardından vajinal yoldan kendisini s.kerken götüne parmağınızı sokarsınız ufak ufak, böylece aslında o kadar da kötü bir şey olmadığı fikrini de çaktırmadan uyandırırsınız onun zihninde. birkaç seks sonra hanımefendiyi yüzüstü yatırıp s.kerken seksin en heyecanlı yerinde s.kinizi vajinasından çıkarıp anüsüne doğru getirdiğinizde size başta direnecektir ama biraz ısrar etmenizin ardından denemeyi kabul edecektir. ilk denemenizde susuz sabunsuz girmeye kalkarsanız göt deliği yarağı kolay kolay almaz, dolayısıyla dişinin canı çok yanar. o yüzden verimli anal seks için ilk birkaç defada krem veya kayganlaştırıcı jeller kullanmak gerekir. ardından yalnızca göt deliğine tükürmek de yeterli olacaktır.
1

aşık olmadan seks yapmayan kadın

theperfectmaster
aşık taklidi ile kandırılıp s.kildikten sonra ağlar genelde. yazık bunlara üzülüyorum. s.kenlere de ayrı üzülüyorum. o kadar uğraşıyorlar bir am için. bunlar da sonunda hayal kırıklığına uğruyorlar "beni gerçekten sevmemiş :((" diye.

seks aşktan bağımsızdır. seks doğal bir insan içgüdüsüdür. herhangi bir duygu ile yapılmasına ihtiyaç yoktur. insan sevdiğiyle de, sevmediğiyle de, nefret ettiğiyle de seks yapabilir. daha doğrusu yapabilmelidir ancak bu namus kavramı saçmalığı, erkek cinselliğinin kadını kirlettiği İslamcı anlayıştan temellenen kültür vb. nedeniyle toplum böyle bir duruma geldi. televizyonda yayımlanan tek bir türk filminde veya dizisinde aşık olmadığı kişiyle seks yapan ve hayatından ziyadesiyle memnun olan bir kadın karaktere rastlayamazsınız. bütün filmlerde, dizilerde, kitaplarda, hatta çevrede yaşanan ilişkilerde de görülen çiftler hep birbirine aşık kişilerden oluşur. dolayısıyla bu dişiler belli bir yaşa gelene kadar hep aynı şeyleri öğreniyor ve baskılanıyorlar, sonucunda da böyle saçmalıklar ortaya çıkıyor. bütün bir toplumun cinsellik algısı bozuk oluyor.
1

açıkça seks teklif eden erkek

theperfectmaster
en güzelini yapan erkektir ancak reddedilmeye mahkumdur. tabii aslında bu durum şöyle; daha önce s.keyazdığınız bir hanıma açıkça teklif etmek kolaydır. veya içinize düşen, sizden çok hoşlandığını bildiğiniz bir kadına da açıkça seks teklif edebilirsiniz. ama sıradan bir erkek sıradan bir kadına açıkça seks teklif ederse yarrağın başını alır. cinsel sözlük'ü ele alalım. bir kadın yazarla mesajlaşmaya başladınız, bıdı bıdı konuştunuz, sohbet ettiniz kafanız uyuştu diyelim. karıya sorarsanız "ben senden çok hoşlandım, buluşup seks yapalım mı" diye, karı size si..tiri çekecektir. üstüne bir de abaza olduğunuzu düşünecektir. kadınlar doğrudanlıktan hoşlanmaz. bu yüzden açıkça istemenin başarı oranı sıfıra yakındır.

christo redentor

theperfectmaster
isa mesih anlamına neredeyse gelebilecek olan portekizce ifade. doğrusu cristo redentor'dur. fast five filminde de görmek mümkündür ki bu film çok seksi hanımların oynadığı bir filmdir. bu nedenle heykelin de çok seksi çağrışımları vardır.

şimdi biz neyiz

theperfectmaster
terk edilmek istemeyen kadın sorusudur. bir erkekle ilişkiyi ilerletip fiziksel temas boyutunun ötesine geçen ve seks vb. eylemlere giren kadın, erkekten terk edilmeyeceğine dair onay almak için bu soruyu sorar. en azından sevgili olmak ve erkeği kafeslemek ister. bu tarz kadınlar seksi ilişkiye giden bir amaç olarak gören ve verdiğinin (am/göt) karşılığını sevgililik olarak almak isterler. bazen de seks öncesi öpüşme vb. hareketlerin ardından sorulur. yapılması gereken bu soruyu "işte takılıyoruz" falan gibi yüzeysel bir cevapla geçiştirmek veya henüz istediğinizi alamadıysanız köprüyü geçene kadar ayıya dayı demek, yani kadın ne istiyorsa öyle cevap vermektir.

alkollü seks yapmanın daha zevkli olması

theperfectmaster
yadsınamaz bir başka gerçektir. froyd insan ruhunun veya zihninin üç ayrı katmandan oluştuğunu söyler. bunlar id, ego ve süperegodur. id ilkel dürtülerin, ego gerçekçi ve mantıklı davranışların, superego da ahlaki dış etkenlere bağlı kısıtlamaların yönetildiği kısımdır. yani yolda güzel bir kadın görünce "ulan ne karılar var bee, bu var ya ne s.kilir şimdi" diyen iddir. "gidip bu güzel hanımefendiye merhaba diyeyim" diyen kısım egodur. sohbet sırasında "bu arada göğüsleriniz de çok seksiymiş" demeyi düşünürken "öyle denmez, terbiyesiz adam, hemen başka şeyler düşün" diyen de süperegodur.

şimdi gelelim alkolle seks bağlantısına. alkol, alındığında bünyenin süperegosunu zayıflatır, hatta tam sarhoşluk halinde devre dışı bırakır. seks ise tamamıyla içgüdüsel bir aktivitedir ve seksten alınan zevk kendinizi ne kadar serbest bırakabildiğinize, içinizden gelenleri kaygısızca sergileyebilmenize bağlıdır. dolayısıyla süperegoyu etkisizleştiren alkol, idin rahatça hareket etmesini sağlayarak en derinlere gizlediğiniz cinsel zevklerinizi açığa çıkarmanıza imkan tanır. bu yüzden alkol etkisi altında yapılan seks, alkolsüz yapılan sekse göre çok daha zevklidir.

götten veren bakire kız

theperfectmaster
bana iki kere denk gelmiş kız tipi. biri kapalıydı ve babasının kendisini bir noktadan sonra evlendireceğini düşünüyordu, o yüzden bekaretini korumak istiyordu. diğeri prezervatifin koruma oranının %99 olduğunu okumuştu ve çocuk olmasından korkuyordu. ikincisi ben götünü birkaç kere si..tikten sonra evlendi ve kapandı. birincisi de ben götünü si..tikten sonra bulduğuna verdi. hatta erasmus'a gidip 72 milletin yarrağını yedi, ben de yaptığı paylaşımlardan öğrendim. velhasıl bence zaman kaybı olan kızdır. bakire kızın amı, bakire olmayan kızın da götü mutlaka s.kilmelidir. si..tirmem diyenle vakit kaybedilmemelidir.

30'luk bakire

theperfectmaster
Diyelim ki bir gün yolda giderken böyle bir kadının, yani 30'luk bakirenin sorunlu olmadığını iddia eden biriyle karşılaştınız, Ona ne cevap vermelisiniz? Öncelikle insan gibi meramınızı anlatın. Bak kardeşim, cinsellik insanın ihtiyacıdır ve bu ihtiyaç karşılanmadığı takdirde ps.kolojik sıkıntılar yaratır. insanlar bu sıkıntıları dışa vurmuyor olabilir, Zaten cinsellik kaynaklı ps.kolojik problemler kadınlar tarafından kolay paylaşılmaz, hele ki bu kadın 30 yaşına dek seks yapmayacak kadar cinselliğe takıntılı yaklaşan bir kadınsa kendini çılgınlar gibi bastırdığı insan ps.kolojisinden zerre kadar anlayan herkese apaçık görünen bir gerçektir deyin.

Anlamadı mı? Öyleyse kendisine cinselliği yaşamayan kişileri koruma refleksi yerine olaya tarafsız bir biçimde yaklaşması gerektiğini, böyle kişilerin ps.kolojik yardıma ihtiyaç duyduğunu ve sorunu örtmenin kesinlikle yardımı dokunmayacağını anlatın.

Yine anlamadıysa amına koyduğumun geri zekalısını daha da muhatap almayın. Sadece saçmalarsa düzeltin ki başkalarını da saçma sapan görüşleriyle yanıltmasın.
1

Moderatörün iq'sunun fiziksel referansı anlamaya yetmemesi

theperfectmaster
Fiziksel referans içermeyen entry'yi fiziksel referans içeriyor diye silmesinden anlaşılan üzücü bir gerçektir. Belki anlar, bilmeyenler de öğrenir diye söylüyorum, fiziksel referans başka bir entry'den o entry'ye dair bilgi verilerek bahsedildiğinde gerçekleşir. Örnekle anlatalım: site yönetiminde söz sahibi olan bazı orospu çocukları demiş ki demek referanstır ama fiziksel değildir. Bilmem ne nikli yazarın entry'sinde söylediğine göre dediğin zaman bu fiziksel referans olur. Benim silinen entry'mde ise fiziksel olmak şöyle dursun referans bile yoktu ve entry sade bilgiden ibaretti. Yaklaşık 15 yıllık sözlük kullanıcısı olarak formatın en katı olduğu zamanlarda bile ekşi sözlük'te entry'si silinmemiş biri olarak nerede ne yazılacağını, Nasıl yazılacağını iyi bilirim. Maalesef burada bir iq yetersizliği durumunun söz konusu olduğu açıkça görünüyor.
3

30'luk bakire

theperfectmaster
Maalesef Yobazlık dalgasının etkisinde kalmış bir dişi insandır. Normal ve sağlıklı bir dişi birey, cinsel fonksiyonların gelişmeye başladığı 12-14 yaş aralığını kapsayan ergenlik döneminin ardından 16-18 yıl boyunca tek bir defa bile seks yapmıyorsa burada çok vahim bir ps.kolojik rahatsızlık olduğu sugötürmez bir gerçektir. Ne yazık ki ülkemizin Yobaz zihniyetinin etkisinde kalan bu hanımlar kendilerini baskılamakta ve bu nedenle kendi ps.kolojilerini bozmaktadırlar.

Bir de başka insanlar "Belki karşısına biri çıkmamıştır" veya "evlenmeden seks yapmayı doğru bulmayan birisi olabilir" gibi bahanelerle bu saçmalığı temize çekmeye çalışsalar da bu ortadaki problemi yalnızca başka hastalıklı görüşlerin ardına gizlemeye yarayabilir, Başka bir halta yaramaz. Ps.kolojisi bozuk olmayan ve cinselliği takıntı haline getirmemiş birey ilişkiye girmek için 30 yaşına kadar kesinlikle bekleyemez. O yüzden böyle hanımlara tavsiyem acilen bu sapkın görüşlerinden kurtulmaları ve seks yapmaları şeklindedir.

ffm

theperfectmaster
female: dişi
male: erkek

olmak üzere, iki dişi ve bir erkekten oluşan grup seksi anlatan bir ifadedir. s..işecek bir kişinin bile zor bulunduğu ülkemizde başkasının rızkına göz dikmek demektir.
0 /