confessions

spawn

Üstat - Yazar -

  1. toplam entry 168
  2. takipçi 0
  3. puan 3425
  4. kazanç 0,34 ₺

dilan çiçek deniz

spawn
Bildiğin çirkin.
Ha manken olarak kıyafeti iyi taşıyordur, bilemem. Ama yüzü çirkin. Bilhassa makyajsız hepten rezalet. Türkiye 2. Güzeli seçilmişti sanırım. Bence büyük torpil dönmüş. Gözü gören kimse bu kızı ilk üçe almaz.

parkta yiyişen çiftler

spawn
Eğer lise çağından büyükse dayağı hak etmişlerdir.
Geçen sene parkta yiyişmişliğim var. Kuytu bir köşedeydik. Kız da nasıl arzulu öpüşüyor. Dur da diyemiyorsun, ayıp olur diye. Bir yandan etrafı kesiyorum öpüşürken ederken. Bazen birileri geçiyor bir şekil eylemi bitiriyorum. Hani biri dese birader sen napıyorsun, hiç de geri vites yapacak bir yapım olmamasına rağmen adam haklı olduğu için kusura bakmayın deyip pılıyı pırtıyı toplayıp gideceğim o derece.
Bir süre sonra da ayrıldım kızdan zaten.

30 farklı adamla yatmış kadının evlenip çok mutlu olması

spawn
Lan kadınların evlendikleri bütün adamlar ikinci, ne 30'undan bahsediyorsun?

Ayrıca da olsunlar tabii kime ne? Hele dürüst olarak mutluluğu yakalamışsa helal olsun. Ama kuvvetle muhtemel yalanla yakalamıştır. Çünkü burada kadınların cinsel özgürlüğü hakkımda bol keseden atıp tutan meriçler iş 30 erkekle yatmış bir kadınla evlenmeye gelince yan yapacaktır. Meriçlik yapmayın lan samimi düşüncenizi söyleyin. :)

havuza girip hamile kalmak

spawn
sperm lan bu bordo bereli mi o kadar klora dayanıp belki metrelerce gidip doğru dönemdeki kadını seçip basınç farkına rağmen içeri girip ani asit-baz değişimine dayanıp yolunu bulup yumurtayı dölleyecek?

zaten öyle hamile kaldıysa bıraksınlar doğursun. çünkü belli ki hulk geliyor...

yazarların abartısız çük boyları

spawn
ya gençler, nasılsa yüzünüz gözükmeyecek.
çekin fotoğrafını koyun, beğenen size dm ile ulaşsın.
neden bu kadar dolaylı yoldan iş tutmaya çalışıyorsunuz?
sizin olduğunu belirtmesi için de bir cinsel sözlük amblemini penisinizin yanında tutun.

edit: türkiye ortalaması cinsel sözlüğe göre yine 19cm çıktı. şimdi Kongo düşünsün.
3

gerdek gecesi siki kalkmayan damat

spawn
buradaki "seks makinesi" yazarlar buyursun linç etsin:

eğer evlenirsem, düğünde it gibi içerim. o kadar harcama yapacağız tadını çıkartırım. düğün bitince davetlilerle fotoğrafımı çekilir alayını yollarım. arkadaşlarım ve yaşıtım aile üyeleri zaten beklerler sonuna kadar, haberleşmişizdir. gelinle odaya çıkar üstümüzü değişiriz. aşağı iner bizi bekleyen ekiple birlikte sağlam bir mekana gider sabaha kadar eğleniriz. sabah odaya döneriz, üstümüzü değişiriz.

vallahi ben o yorgunluğun ve alkolün üzerine seks meks yapmam. odada eğer mecalim kaldıysa son bir kadeh içkimle iki sigara daha içerim, vurur kafayı 10 saat bir temiz uyurum.

mecbur musunuz lan imzayı atınca hemen paldır küldür içeri girmeye?


yapmak isteyip de kaldıramamaya gelince...

o imzayı atarken iyi günde kötü günde diye söz vererek imza atıyorsunuz. ilk gece erekte olamadı diye surat yapıp tavır alacak kadının da ben ta amına koyayım. böyle bir kadın zaten hayatta bir boktan anlamayan seksomanyak kevaşenin tekidir. böyle bir kadını eş olarak kabul eden adama da böylesi müstehaktır.


buyrun kurşunlayabilirsiniz.

karımı erkek doktor muayene etmesin diyen koca

spawn
ilginç bir şekilde kadınların çok büyük çoğunluğu erkek jinekologların daha iyi olduğunu söylemektedirler. ayrıca adamın hayatı işi gücü mesleği sabahı akşamı am olmuş. ben bir kere suda doğum izledim bbc belgeselinde, 2 hafta kendime gelemedim. bu adamın her günü böyle geçiyor. kalkıp da bu adamın muayene sırasında şehvet duyacağını zerre zannetmiyorum. ha en fazla "bununla birlikte olan adam şanslıymış" diye geçirir. ama muayene sırasında adamın kızana gelmesi falan çok zor. nasıl ki yıllarca ameliyata giren doktor ameliyata girince acımadan canlı insan kesebiliyorsa, bu adam da zerre şehvet duymadan kontrolünü yapar bitirir.

ayrılıktan sonra arkadaş kalmayı başarabilmek

spawn
arada bir görüşüyorsanız, o görüşmelerin birisi sonunda yatağa gider. belki o belki siz bir sevgiliyi aldatırsınız. işin fena tarafı umrunuzda bile olmaz. asla aldatmaz sadakat timsalidir dediğiniz eski sevgilinizin sevgilisini aldattığını gördüğünüzde, eğer aldatan oysa, hem her şeye rağmen tercih edilmiş olmanın gururunu yaşarsınız; hem de içinizde bir şeyler kırılır.

ten hafızası diye bir şey var mı bilmiyorum. ama şu bir gerçek, eski sevgiliyle buluştuğunuzda iki tarafta yatağa girmeyi düşünüyordur. olur, olmaz ayrı konu; ama düşünüyordur.

mervelerdeyiz

spawn
kızların evine gitmiştik. birisinin ismi merve'ydi. bir arkadaş aradı, neredesiniz diye. dedim Merveler'deyiz.
ve evet, kaide bozulmadı; yine sevişildi. kim ki Mervelerdedir, bilin ki o sevişiyordur.
0 /