confessions

spawn

Üstat - Yazar -

  1. toplam entry 188
  2. takipçi 1
  3. puan 3138
  4. kazanç 0,31 ₺

ideal domalma pozisyonu

spawn
1. pozisyonda çok güzel çırpma yapılır. (bkz:güreş)
3. pozisyonda sert bir hamle sonrası fıtık oluşabilir.
4. pozisyonun rahatsızlığından ötürü kadın zevk alamaz. erkek de seks yapıyor gibi değil de oyuncakla takılıyor gibi bir hisse kapılabilir.

2. pozisyon idealidir.

migros i phone 11 indirimi

spawn
bu dünyanın her yerinde böyle. ihtiyacı olan bir grup insan a birim fiyatı olan bir şeye a/2 birim fiyata sahip olma şansı yakalarsa izdiham yaratır. herkes ister ama asla ulaşamayacak olan kendinden ödün verecek kadar ister. çünkü a birim fiyata satabilir.

ben kalkıp da 3-5 bin ucuza gelecek diye böyle bir şey yapamam. ancak yapanın da ayıplanacak ya da kınanacak bir durumu yoktur.

ne yapmalı

spawn
inşallah çok büyüktür de senin bi içini dışına çıkarır da aklın başına gelir.

ulan bunlar nasıl minnoş dertler amk, böyle dertlerim olsa ne güzel olurdu.

amilia onyx

spawn
bu kadın hafiften balık etli değil, şişmandır. estetik bir vücudu yok. önüme gelse reddederim, filmini görsem kapatırım.

kalite çok düştü, yetişkin film endüstrisinde.

erkeklerdeki penis boyu takıntısı ne kadar gerçekçi

spawn
şöyle ayağa kalktı mı bir 25 cm'i görecek ki karşı taraf bir kendine çeki düzen versin.
önce bir gözünü doyuracaksın. biraz bir korkacak, merak edecek, dokunmak isteyecek.
sonra hala cesareti varsa karnını doyuracaksın.

şimdi gelip de burada "herkesin ki de 25cm" muhabbeti yapmasınlar. bende 25 cm var diye demiyorum. neticede kısırsanız ve 25 cm penisiniz varsa oturur keşke kısır olmasaydım 10 cm'ni verirdim diye yakınırsınız. su tabancası olur kısaca. ama boyun cazibesi olduğunu inkar edemezsiniz. bunu ben söylemiyorum, konuştuğum kadınlar böyle düşünüyor. gerçi denedikten sonra pişman olanı da yok değil ama bakiresinden deneyimlisine hepsinde merak uyandırıyor.

arkadaşların dediği gibi vajinanın yalnızca girişten 5cm'lik bir kısmı haz alıyor. ama cinsel haz sadece fiziksel değil psikolojik de bir şey. karşınızdaki insanda düşünsel bir tatmin yarattığınızda fiziksel bir tatmin de yaratırsınız.

inkar etmeyin bu iş böyledir.

memesi dümdüz kadın

spawn
genellikle kendilerini beğenmiyorlar ve depresif tipler oluyorlar. çoğu da parayı bulunca gidip hemen silikon taktırıyor. bunu genelde erkekler için değil, kendilerini istedikleri gibi görmek ve hemcinslerinin boş soruları ve yorumlarından kurtarmak için yapıyorlar.

eşimi çekici bulmuyorum

spawn
cinsellik bittiyse genç yaşta, evlilik de sıkıntıya giriyor. okuduğum kadarıyla uzak kalmak da kısa süreli çözüm oluyorsa dönüşü pek mümkün gözükmüyor. bazı arkadaşların dediği gibi boşan falan gibi iddialı cümleler kurulmamalı. ev içinde yaşanılan genel dinamikleri de hiçbirimiz bilmiyoruz. cinsellik evliliğin çok büyük bir kısmı olmakla birlikte tamamı da değildir. ancak bana kalırsa bahsettiğin gibi işler aldatmaya varacak noktalara gelirse, evliliği sonlandırmak en iyisi. çünkü mevcut sorunlar çoğaldığı gibi yenileri de ortaya çıkar. iki tarafı da yıpratır.

etrafımdan duyduğum ve gözlemlediğim kadarıyla evliliğin en sıkıntılı dönemlerinden geçiyorsunuz yıl itibariyle. umarım atlatıp devam edebilirsiniz.

garanti bankası

spawn
başına ne geldiğini anlatırım da kimse bu sözlükte kıymet verip de okumaz diye uzun uzun yazmak için kendimi yormuyorum.
tanım yazmak gerekirse;

- borsada en yüksek işlem gören bankacılık hisselerine sahip,
- en yüksek işlem ücretlerine sahip,
- türk orijinli ispanyol,
- türkiye'de özel bankalar arasında ikinci

bankadır.
0 /