confessions

spawn

Üstat - Yazar -

  1. toplam entry 202
  2. takipçi 1
  3. puan 3461
  4. kazanç 0,35 ₺

gangbang yapmış bir kadınla evlenmek

spawn
yani bu şekilde cinsel deneyimleri olan kadınların zaten pek evlilik kafasında olduklarını düşünmüyorum. aslında erkek için de aynı şey geçerli. ama yine de böyle bir insana tesadüf ederseniz tercihiniz evlenmemekten yana olsun bence. çünkü muhtemelen doyumsuz bir yapıda olacağından aldatacaktır. eğer mezhebiniz genişse sorun olmaz. karı koca grup aktivesi yaparsınız.

göçmen ailelere ve göçmen çocuklara üzülmemek

spawn
göçmenlere acımıyorum. sebebi de şu:

ülkende bir şeyler oluyor. iyi ya da kötü bir safın vardır. sen o safı tutmuyorsun, sonra bir ülkeye sığınıyorsun. o ülke sana konaklayacak alan veriyor ama sen durmuyor yayılıyorsun. sonra diyorlar ki biz kapıyı açtık, kalkıyorsun muhtemelen seni sokmayacakları bir kapıya dayanıyorsun. bu umuda yolculuk değildir; bu krizi fırsata çevirmektir.

gelelim çocukların suçu ne kısmına. ilk olarak şunu söylemek isterim ki, devlet öncelikle kendi vatandaşını korumak ve gözetmek için vardır. yani kendi vatandaşının aleyhine olacak hiçbir şeyi devlet yapmamalıdır. dolayısı ile bir devletin dışarıdan gelecek insan yükünü kabul etmiyor oluşu normaldir. ayrıca eğer çocuklar koruma altına alınacaksa bile kadınların alınması yine kabul edilemez. çanakkale savaşı'nda, kurtuluş savaşında cephede oradan oraya koşturan kadınların günahı neydi? peki üzerinden battaniye alınıp toplara örtülen bebeklerin günahı neydi? bizim 13 yaşında çocuklarımız neden silah altına girdi o zaman? bizim çocuklarımız bilmem kaç tane millete karşı savaşırken insan hakları neredeydi?

asıl soru da şu: biz 5 milyon suriyeliyi aldık, baktık. bize dev gibi bir yük bindi ve bu yapılırken bir kamuoyu yoklaması bile yapılmadı. yani devlet asıl amacından saptı. dünya kadar kişinin iş hakkını elinden aldı, benim vergimle sağlık hizmeti aldılar, ceplerine para koyuldu. bir de üstüne üstlük o acınan "çocuklar" sınır kapısından çıkma arifesinde de buraya bok atıyorlardı. peki bu olan bitenin içinde bizim suçumuz ne?

arabada sakso

spawn
herhalde oral yapılmasını istediğim tek ortam araba kullanırkenki durumdur. nedense hep bir çekici gelmiştir. umarım bir gün denk gelir. gündüz araçla giderken oral sex hem public, hem yakalanma korkusu hem de dikkat dağıtmaya karşı durmaya çalışma bakımından bir cazip geliyor bana.

öpüşmeye başlayınca elini penise götüren kadın

spawn
ortalama bir kadının deneyimi bir kitapsa, bu kadının deneyimi wikipedidir.

muhtemel bir dönem escortluk falan yapmış olabilir çünkü bu hareketi yapma cesareti öyle 3-5 erkekle birlikte olarak oluşacak bir şey değildir.

tabii uzun süredir birlikte olduğunuz birisi ise dediklerim geçerli değildir. artık aranızdaki hukuka binaen normal olaydır.

ideal domalma pozisyonu

spawn
1. pozisyonda çok güzel çırpma yapılır. (bkz:güreş)
3. pozisyonda sert bir hamle sonrası fıtık oluşabilir.
4. pozisyonun rahatsızlığından ötürü kadın zevk alamaz. erkek de seks yapıyor gibi değil de oyuncakla takılıyor gibi bir hisse kapılabilir.

2. pozisyon idealidir.

migros i phone 11 indirimi

spawn
bu dünyanın her yerinde böyle. ihtiyacı olan bir grup insan a birim fiyatı olan bir şeye a/2 birim fiyata sahip olma şansı yakalarsa izdiham yaratır. herkes ister ama asla ulaşamayacak olan kendinden ödün verecek kadar ister. çünkü a birim fiyata satabilir.

ben kalkıp da 3-5 bin ucuza gelecek diye böyle bir şey yapamam. ancak yapanın da ayıplanacak ya da kınanacak bir durumu yoktur.

ne yapmalı

spawn
inşallah çok büyüktür de senin bi içini dışına çıkarır da aklın başına gelir.

ulan bunlar nasıl minnoş dertler amk, böyle dertlerim olsa ne güzel olurdu.
0 /