confessions

Sigmund Freud

- Admin -

  1. toplam entry 2406
  2. takipçi 43
  3. puan 110201
  4. kazanç 11,02 ₺

midway

Sigmund Freud
pasifik okyanusunda, ikinci dünya savaşı sırasında amerika'nın japonya'yı yendiği adalar. filmi gelmiş, gidiyorum istinye park'a bakalım nasılmış.

taytın popo kaldırıcı ve toparlayıcı özelliği olması

Sigmund Freud
tayt giymenin kadınlar için bir çok faydası vardır. ilk olarak spor yapmayan türk kadınlarının sarkmış popo ve bacaklarını toparlar, ikinci olarak popoyu havaya kaldırır ve kadını daha doğurgan, diri gösterir.
son olarak en büyüleyici ve erkeği can evinden vuran unsur, vajina bölgesinin hatlarını göstermesidir.
bu erkeği, ensesinden tutulmuş kedi gibi kitler, erkek büyülenmiştir ve ne yapacağını şaşırır. tek düşünebildiği o vajinanın içinde olmaktır.
bunu iyi bilen kadınlar, sonuna kadar taytın dayanılmaz cazibesinden faydalanmaktadır.

seks için para vermek

Sigmund Freud
parayla seksin icadı paranın icadından sonra olmuştur. parayı lidyalılar icat ettiğine göre, parayla seks de en erken m.ö. 7. yy'da icat edilmiş olmalı. bir dakika ya bence parayı lidyalıların bulması saçma, parayı ilk defa yerleşik hayata geçen m.ö. 5000 yılında yaşayan sümerler bulmuş olmalı. lidyalılar ilk madeni parayı basan kişilerdir.
neyse konu dağıldı ama bence fahişelik mesleğinin çıkışı gayet net,
erkekler insanlık tarihinden beri cinselliğe daha aç bir cins, eski zamanlarda cinsellik karşılığı bir parça yemek verilirken, daha sonra kadının biri demiş ki, sen bana yemek verme, para ver, ben kendime yemek alırım.
işte böylece fahişelik doğmuş
0 /