confessions

Sigmund Freud

- Admin -

  1. toplam entry 2628
  2. takipçi 49
  3. puan 122921
  4. kazanç 12,29 ₺

kadınların güce ve paraya tapması

Sigmund Freud
insanlar aşırı bir şekilde eleştiriyor, kadınlar da 'ne alakası var ya' diyerek topu taça atmaya çalışıyor ama ne kadar eleştirilse de, ne kadar inkar edilse de kadınların içine işlemiş bir içgüdüdür bu.. yani yokmuş gibi yapmaya gerek yok.. tabii ki kadınlar güce tapacak, kadınlar yüzbinlerce yıldır nasıl soylarını sürdürdüler sanıyorsunuz.. güçlünün yanında saf tutarak.. ne yapsın senin gibi 3000 TL geliri olan kirada oturan adamı, eve kanlı canlı et getirecek adam lazım kadınlara.. hak veriyorum yani.
geçenlerde twitter'da bir kadın yazmıştı ; tabii ki güce tapıyoruz, ne yapsaydık yani..

koko

Sigmund Freud
hiç içmedim, içenler 'zengin sporu' olduğunu söylüyor.
gramı 1000 TL falan diyorlar, 2-3 gün anca gidiyor diyorlar. ee düz hesap, sosyal içicisi bile olana ayda 10.000 TL'ye mal olur.
neyse uzak duruyum, hoşuma giderse falan, ocağıma incir ağacı dikilir

bir erkek bir kadını neden terk eder

Sigmund Freud
ayrı ayrı sebepleri olabileceği gibi hepsi beraber de olabilir, ben kendime göre önem sıralamamı şöyle yaptım,

1- sürekli baskı ve trip hali (psikolojik şiddet) : bazı erkekler, sabır taşı olsa bile çatlayacak durumlara maruz kalıyor. artık gün be gün beyninin eriyip şıp şıp damladığını hissediyor.

2- Sürekli bir mutsuzluk : erkekler mutlu eden kadınları sever, sürekli bir depresyon, sürekli bir mutsuzluk belli bir noktadan sonra çekilmeyecek bir hal alıyor.

3- kapalı görüşlü olmak : elalem ne der, örfler, adetler, yeniiklere kapalı olmak.. vizyon sahibi erkekler, bu tarz kadınlarda kendisinin engellendiğini düşünür ve terk eder.

4- kötü seks : sekste sınırları olmak. yok sakso çekmem, yok beraber duşa girmem, yok anal yapmam.. yapanı buluruz o zaman..

5- kötü fizik : erkeğin, kadınla el ele gezerken gurur duyması gerekir. yoksa daha iyi fizikli kadınlara gözü kayar

5- kültürsüzlük, cahillik : bu da aslında önemli ama bende son sıralarda yer buldu.

sistem 20 diyeti

Sigmund Freud
etrafımda uygulayan 5-6 tane arkadaşım kısa zamanda çok kilo verdi.
özeti şu ;
akşam 7 ile sabah 11 arasında bir şey yemeyip geç kahvaltı yapmalısınız. gün içerisinde ekmek ve tatlı hariç, istediğiniz kadar yemek yiyebilirsiniz. akşam 7'den sonra tek bir lokma yemek yok..
0 /