confessions

sextacy

Ordinaryus - Yazar -

  1. toplam entry 328
  2. takipçi 5
  3. puan 7380
  4. kazanç 0,74 ₺

gangbang

sextacy
işin enteresan tarafı, ilk resimde yer alan piper perri'nin filminde double penetration ve hatta anal sahne bile yok.

zor bir şey. koordinasyon lazım.

hamile kaldığı erkeği bilememek

sextacy
herkesle seks yapıp, kime denk geldiğini bilmeyen kadın kadar, Müge anlı ve türevlerinde denk gelineceği üzere, istismar sebebiyle çocuğunun babasını bilemeyen kadınlar da var. o daha da fena. soruyorsun, onunla da ilişkim vardı, bununla da, zamanında şu fuhuşa zorladı falan diye anlatıyor kadın.

test cevabı verene kadar rezilliğin bini bir para...

hastanedeki seks skandalı

sextacy
olaydaki tek üzücü nokta, reverse cowgirl yaparken göbekten popoyu görememek hadisesi. popoyu göremeden yapılan sekse seks mi denir anasını satayım. üstelik, daha önündeki popoyu göremediğin halde, kamera ile de hepimize izlettin be adam.

cinsel sözlükte kadın olmak

sextacy
hepimiz sizi sikmek istiyoruz kızlar. duyun ve rahat edin artık.

iıhlamurlar içerek sohbetlere dalmak, sıcak şaraplar içerek Fransız sinemasının dünya sineması üzerine yarattığı büyük etkiyi konuşmak, dali tablolarının içerisindeki uzun ve ince bacaklı fil tasvirinin anlamını tartışmak için buraya gelmiştik hepimiz ama bu hale geldik işte.

anasını satayım ilk entrysi domalmak başlığında olan bile isyan ediyor. tinder kullanıp, meraktan yükledim diyenler bile daha samimi.

bir kadına iki kişi girmek

sextacy
(bkz:kadına girmek)

neyse, kadın için 2 önemli eşiği olan hadise.

1- anal seks kısmı: iyi hazırlanmamış ise tamamen eziyet olacak bir şey. üstelik kontrol de kadının elinde olmadığı için tamamen zorluk yaşayacağı bir durum. bu kısımda anal için iyi hazırlık gerekir.

2- psikolojik kısmı: birçok kadının mmf veya double penetration istememesinin temelinde sonrasında yaşayacağı düşünceleri atlatamama fikri var. "kendimi nasıl hissederim, çok mu abarttım, seks isterken başka bir kadın haline mi geldim, travma yaşar mıyım, yaşarsam nasıl atlatırım, derdimi nasıl anlatırım" gibi bir sürü şüpheleri var.

2.sine hazırlamak, 1.sine hazırlamaktan çok daha zor. 1.sine su bazlı kayganlaştırıcı ve krem yeterken, ikincisine krem fayda etmez...

filmlerin her şeyi olağanlaştırması

sextacy
filmlerin, olanları daha fazla ortaya dökmesi olarak da değerlendirmek mümkündür. örneğin, insanlar pornolardan sonra grup seks, orgy veya anal seks yapmaya başlamadı. 2000 sene önce roma saraylarında da yapılıyordu. sadece filmlerle her yerde olduğunu ortaya koydular. brokeback Mountain ile yükselen gay filmleri modasının, gayleri daha görünür yapması da söylenebilir.

şiddet, ilişkiler vb diğer olgular da buna örnek olabilir.
0 /