confessions

oracle

Üstat - Yazar -

  1. toplam entry 51
  2. takipçi 0
  3. puan 1040
  4. kazanç 0,10 ₺

türk ifşa

oracle
amatör bir videoda erkek ya da kadın bireyde çorap varsa direk kapatıyorum.

tanım: amatör ötesi amatör videoların sergilendiği sanal mecra.

sinemada sakso

oracle
amasya'da yaptım ben bu işi. efendim sevdicek amasyalı ve yaz tatili bende bastım gittim amasya'ya. gez toz kıç kadar yer, sinemaya gidelim dedim. sinema sanırsın 1970'ler teması. herneyse efendim benim amaç belli. sinemada bir ben varım bir sevdiceğim. ışıkların sönmesiyle sevdiceğimi kucağıma aldım öpüşmeler okşamalar ve bol bol oral seks. yapınız çekinmeyiniz efendim.

ismi lazım olmayan hap

oracle
mükemmel bir ilaçtır.

efendim kullanma hikayem şöyle gerçekleşti

iş yerinde taşak muhabbeti yapılırken bi şekilde bu ilacın ismi geçti ve o an ekşi sözlükten yorumları okumaya başladım.
aradan belki de 1 sene geçtikten sonra hayatıma bir hatun girdi ve biz her hafta sevişmeye başladık. 4 günlüğüne güzel bir tatil yöresinde mekan ayarladım ve ulan bir de şu ilacı alalım bakalım dedim. Çünkü o 4 günde hayvan gibi sevişme düşüncesi vardı aklımda. efendim meret gram altın değerinde neyse bastırdık parayı aldım , attım cebe.

odaya geçtik , ufak bir kahvaltı vs ortam hafiften kızısmaya başladı ve ben su içme bahanesi ile çaktırmadan mucize hapı yuttum. aradan 30-40 dk geçtikten sonra kontrol sizde olmuyor arkadaşlar. 1,2,3,4 siz yorulana, partneriniz “belimi kırmaya mı niyetlisin” diyene kadar.

bende yan etki olarak burun tıkanıklığı ya da hafif baş ağrısı gösteriyor. yanımda devamli ağrı kesici bulunduğum için birde ağrı kesici atıp keyfime bakıyorum.

uzun soluklu seks yapma imkanınız varsa kullanın ve keyfinize bakın, 2 saatlik heyecanlar için israf etmeyiniz.

youtube

oracle
evde iken boş vaktimin %80'ini geçirdiğim video paylaşım sitesi.
gündem, bilgisayar oyunları, proğramlama ve teknoloji odaklı videolar ile vakit geçirmek hoş oluyor.
0 /