confessions

okuryazar

Ordinaryus - Moderatör - -

  1. toplam entry 1939
  2. takipçi 40
  3. puan 64333
  4. kazanç 6,43 ₺

paranoid erkek

okuryazar
İlişki başlangıcında sevgi ve ilgi dolu, hafif kıskanç, triplidirler.

İlişki ortasında küçük küçük kıskançlık ve öfke patlamaları yaşanır. Bir garsonun yakın ilgisi, komşunun kocasının günaydını sinirlerini gerer, asabileşirler. Sonrasında özürler, yalvarmalar, telafi çabaları, aşırı ilgi, gereksiz sevgi gösterileri yaşanabilir.

İlişki, kadının şiddete maruz kalması sonucu uzaklaşmak, boşanmak istemesi ve sonucunda da öldürülmesi ve kendinin hapse düşmesi ile sonuçlanır. Çıkınca aynı şekilde ikinci, üçüncü kurbanına yaklaşırlar.

Kendilerini sevmezler, sevileceklerine de inanmazlar. Güvensizdirler. Taa ilişkinin en başında aldatılacaklarına emindirler. Onlara göre Tüm karşı cins sevgilisini karısını ayartmak için çabalamaktadır. Hiçbir delili olmamasına rağmen kafasında oluşturduğu senaryolara sonuna kadar inanır. Ona iyi davrananların mutlaka sinsi bir niyeti vardır. Tüm dünya onlara karşıdır. Başlarına ne gelirse gelsin suç hep başkalarınındır.
Ağır hasta olmalarına karşın Tedavi olmazlar. Aileleri de hasta olduğuna inanmaz. Hatta evlenirse düzeleceğine inanır.
Toplum içinde Pimi çekilmiş bomba gibidirler.
Kadın cinayetlerinin çoğunluğu bu tipler tarafından işlenir. Daha küçüklükten kız çocuklarına bu tipleri tanıtmak ve en başından uzak durulacak erkek tipi olduklarını öğretmek gerekir.dünyanın en zengin mutfağı

okuryazar
Bir toprak parçası ne kadar merkezi, tarihsel olarak eski, ne kadar bereketli, farklı coğrafyalara komşu ve parasal açıdan durumu iyiyse, mutfağı da o kadar zengin oluyor.
Ülkemizde antep mutfağının zenginliği bu yüzdendir.

0 /