confessions

odipus

Ordinaryus - Yazar -

  1. toplam entry 397
  2. takipçi 13
  3. puan 12223
  4. kazanç 1,22 ₺

tek eşli erkeğin delikanlı olma ihtimali

odipus
'Erkek birey' birden çok kadına cinsel arzu duyar. Çünkü neden duymasın!? Nice koçyiğitlerin dünya güzeli manitalarını/hanımlarını son derece sıradan ve hatta çirkin hatta sümüklü(bkz:swh) dişiler ile aldatması, kütahya'ya yolcu garantili havalimanı yapan akp iktidarı gibi böyle bi bakışta ve düz bir mantık ile anlaşılmaz ve saçma görünen icraatler içinde olması seyrek rastlanan bişey değildir. Bu tip şeylerin doğal/evrimsel açıklamaları açık kaynaklarda ayrıntıları ile mevcuttur.

Ancak ormanda değil 'medeniyet' içinde yaşıyoruz. Çok kişinin anlamakta güçlük çektiği şudur ki bu hayatta sahip olduklarınız size sahip olmaya başlar. Para, kariyer ve güç sahibi olabilirsiniz ancak adeta transparan hale gelen son derece şeffaf bu dünyada sahip olduğunuz bu şeylere dayanarak kafanıza göre ilelebet takılamazsınız. Parama güvenerek çok eşli yaşar giderim dersiniz ama planınız büyük ihtimalle sürdürülebilir değildir.

Sağlam zengin pekçok adamın yanında neden ortalama güzellikte bi hanım var ve neden aslında mazbut sayılacak bir hayat sürüp gidiyorlar? Bunları bir daha düşünmekte fayda vardır.

demet evgar'ı çekici bulmak

odipus
Normal şartlar altında güzel kadın, hoş kadın. Beyaz temiz bir ten, renkli gözler, düzgün fizik. Fıstık gibi kadın pek bi falsosu yok. Abartılı bir mimik olmaksızın sade bir pozunu ele alarak karar versen hadi itiraf edelim vallahi epey gideri var.

Sorun sanırım bizim çekici ya da itici olarak görülmemizi fazlaca etkileyen 'tavır'da. Jest ve mimikler, duruş, gülüş, abartılı kahkaha ya da tebessüm vs. vs. Zurnanın zırt dediği yer burası. Belki de kadın erkek pek çoğumuz da medeni hayat içinde bunun tam farkında olamıyor, adını koyamıyoruz.

Ünlü bir kadın oyuncu, dudağını arı sokuyor, şişiyor ve bunu paylaşmayı sorun etmiyor. Öyle de bi medeni cesaret sahibi kendisiyle barışık falan. Ancak ortalama bi erkek bu kadına bi bütün olarak bakınca fazlaca 'faldırı fastak'lık, abartı doğallık, patavatsızlığa varan dobralık ve hatta yararsız entellik, her an kafa ütülemeye hazır bir politik doğrucu görüyor.

Demet hanım böyle biri midir? Büyük ihtimalle değildir. Ama 'algı gerçekliktir' işte bize geçen sinyaller bu yönde. Yine de yukarıda dediğim gibi her türlü gideri var;)

tecavüz pornosu izleyen tecavüzcü müdür sorunsalı

odipus
değildir. cinsel arzu bazı noktalarda şiddeti de zorla sahip olma güdüsünü de içinde barındırabilir ve hatta barındırır. burada irade, süper ego, toplumsal ahlak ve normlar gibi şeyler devreye girer. bu gibi görsel materyale olan düşkünlük bazı örneklerde kaygı verici boyutlara ulaşabilir. öyleyse profesyonel destek gerekir. ancak zihinde kurulup duran yaşama geçmeyen fantezilerden ve bununla ilgili izlediğinden aklı başında biriysen neredeyse hiçbir zaman zarar gelmez.

kuma

odipus
ikinci karınız ve varsa devamındakiler. gözlenebilenden çok daha yaygın olduğu düşünülmektedir. bu gibi şeyler bazen sinirimi bozabiliyor ama kraldan çok kralcılık yapmak da hiç mi hiç hoşuma gitmiyor. o yüzden her kesimden ve her yaştan hanımlar eğer bu konuda gerçekten rahatsız iseler çare için bir araya gelmeli ve slogan değil çözüm üretmeye çalışmalılar. ha alan razı satan razı ise vallahi sonsuz saygı duyarım, ne mutlu helal olsun ne erkek adamlar var derim. hanımlar da mutlu ise ne ala kendi bilecekleri iş. bu gibi şeyler insanlık tarihi kadar eski ve ortadan kaldırılamazlar sadece minimize edilebilirler. mücadele edilmeli mi, minimize edilmeye çalışılmalı mı? tartışılır. pekçok durumda özellikle küçük yaşlarda ve maddi olarak dezavantajlı olan kadın açısından hür irade son derece tartışmalı hale geldiği için bence mücadele edilmeli. ha maddi olarak güçlü bir erkeğin olanaklarından yararlanıp ikinci, üçüncü olarak hayatına devam etmekten mutlu olacak büyük fakirlikten kopup gelmemiş minimum 90 ıq ve 25 yaş üstü kadın kişiler için tercih hakkıdır bana kalırsa.

dipnot: günümüz şartlarında minumum 24-25 yaşına varmadan gerçekten sağlıklı ve soğukkanlı düşünme yetisi kazanabildiğimizi düşünmüyorum. sosyal sınıf, etnik köken cart curt farketmeksizin türkiye özelinde. istisnalar kaideyi bozmaz. kadınların farklı tezleri olabilir. saygılar.

insanda garip hisler uyandıran şarkılar

odipus
Hammock - Ten Thousand Years Won't Save Your Lifebu klip ile başka, gözlerimi kapayıp dinlersem başka.

ayrıca mini seri dizi tavsiyesi olsun. unsere mutter unsere vater - generation war. yalnızca üç bölüm ikinci dünya savaşı doğu cephesi, alman perspektif, harika bir yapım.

unutmak için başkasıyla sevişmeyi denemek

odipus
12şarkıları aklına getirir.

3. hetero bir erkek olarak deneyimlenenler. kaçtığın bir şey olmasına karşın beyin böyle çalıştığı için direkt kıyas. düşünmek istemediğin şeyi sürekli düşünüyor olmak gibi. iz bırakan ilişki sonrası bir süre aklın ister istemez hep biten ilişkinde ve malum insandadır. dolayısıyla yaşanan herşey yine onunla ilintilidir. bazen acı ve kabul etmek istemediğimiz bişey de olsa çivi çiviyi söker. eskiden kurtulmak için yenileri deneyimlemek gerekir. yeni deneyim bazen bir masaj salonundaki mutlu son, bazen çok uzun uğraşlar sonrası elde edilen yeni sevgili, bazen de rastgele denebilecek kadar zahmetsiz ve spontane gelişen bi yakınlaşma olabilir.-bu yakınlaşma sonraları ciddileşebilir.- talih genel olarak pekçok erkeğe son derece cimriyken kahramanımız böyle bir fırsatı-çıkarsa-çoğu zaman ıskalamayacaktır. memnuniyet ya da pişmanlık sonranın işi.

geceye bir söz bırak

odipus
Henry W. Nevinson'dan aktaran Halide edip adıvar;

"Hürriyet denilen şey, biliyoruz ki, tıpkı aşk gibi her gün yeniden kazanılması gereken bir şeydir. Nasıl hergün aşk istersek ve aşkı kaybedersek hürriyeti de öyle ister ve kaybederiz. Hürriyet kavgası hiçbir zaman bitmez, alanı hiçbir zaman sükûn bulmaz."

Türk'ün ateşle imtihanı

ülkücü kızların ekseriyetle uzman çavuşlar ile sevişmesi

odipus
Reformu, rönesansı, sanayi devrimini kaçırmak ne belaymış arkadaş, memlekette milliyetçi geçinen hamaset, nefret ve devlet, otorite yalakalığından başka şey bilmez. Muhafazakâr diye kendini tanımlayanın başörtüsü, çocuk evliliği, cemaatlerde ensarlanma, badelenme harici muhafaza etmek istediği bişey yok. Aslında anormal bi durum yok isteyen istediğiyle sevişsin ama biliyoruz ki zihniyetler çamur.

erkekliğin onda dokuzu kaçmaktır

odipus
Öyledir. Atasözleri ve deyimler milletlerin gerçek yanlarını, öz karakterlerini gösterir. Gerçek Yiğitlik bu topraklarda para etmez, uğruna canını riske attıkların seni hızlıca satar, neye uğradığını şaşırırsın. Bu sözün tümü ise şöyledir.

'Erkekliğin onda dokuzu kaçmak, kalanı ortalıkta hiç görünmemektir.'

Bu bağlamda deyişlerimiz;

Cömert derler maldan ederler, yiğit derler candan ederler.

İnkar yiğitliğin kalesidir.

Kaçanın anası ağlamaz.

Ölen ölür kalan sağlar bizimdir.

Ve en Değerli anne nasihati;

Herkes kendini kurtarır, olan yine sana olur.

2

rustan merhamet türkten adalet bekleme

odipus
Bir gürcü deyişi. Halk deyişleri yüzyıllar boyu süregelen tecrübelerin yalın ifadeleridir. Dişli ve emperyal iki güç arasında kalmış zavallı gürcüler böyle demiş. Hadi oradan hastirsinler mi demeli yoksa memleketteki adalete mi bakmalı, gürcüler haksız mı? Türk mahkemeleri adalet dağıtıyor mu? Rus tankları ve 'ivan' merhamet ediyor mu?
0 /