confessions

jesuschrst

Ordinaryus - Yazar

  1. toplam entry 263
  2. takipçi 4
  3. puan 14826
  4. kazanç 1,48 ₺

evli biriyle ilişkiye girmek

jesuschrst
Doğrudur, yanlıştır,etikdir, değildir bunu bir yere koyarsak adrenalin dolu 3 sefer yaptığım eylemdir kendisi. Birisi iş ortamında diğer ikisi sosyal ortamlarda tanıştıklarımdır. Ama gördüğüm kadarı ile şunu diyebilirim evli kadınlar bu konuda biz erkeklerden daha girişimci.

kadınlar neye aşık olur

jesuschrst
tarih boyunca süregelen tartışmadır efenim bu. ve sonunda sorunun çözümünü buldum gibi sanki ve cevapları aşağıda sıraladım.
parası çok olan kadın yakışıklıya
parası az olan kadın zengine
parası orta halli olan kadın az buçuk paralı yakışıklıya aşık olur.

31 çekerken kullanılacak sabun çeşitleri

jesuschrst
* Kil özlü sabun : İçerdiği özler sayesinde cilt bakımında çok yönlü bir sabundur. Derin bir temizleyici olup kiri epidermisin derinliklerinden çıkarır. yani dalgayı sıvazlarken aynı zamanda temizlikte yapmış olurusunuz
* Zeytin yağlı sabun :Zeytinin içeriğindeki tüm faydalı mineralleri bünyesinde barındıran zeytinyağlı sabun, çok eski çağlardan bu yana özellikle kadınların cilt güzellikleri için kullandığı doğal çözüm olsa da 31 çekerken kendine has ve ferahlatıcı kokusuyla daha rahat bir 31 performansı sağlar
Tarçın özlü sabun : İçerdiği tarçın ekstresi ve tarçın özleri çektiğiniz 31 i SPA etkisi ile keyfe dönüştürür.
* Bıttım sabunu: Yabani fıstık olan bıttım ve menengiç yağından yapılan bir sabun çeşididir. 31 çekerken oluşan kuruluğu giderir ve antieptik özelliği sayesinde yara ve tahrişlri de tedavi edici özelliği vardır.

31 çeken genç nesillere kısa bir bilgi

cartel

jesuschrst
almanya kokenli ve icinde pek cok grup barindiran hiphop toplulugu. türkiye'de özentisiz rap nasıl yapılır bizlere (eskilere) gösteren almanya kökenli türk rap grubu.

cinsel sözlük'te kadın yazarların birbirlerine avukatlık yapması

jesuschrst
güya adı sözlük ilk açıldığı sıralarda "cinsellik konusunda tabuları yıkacağız" diye mottoları vardı buradakilerin:)
ama daha açılalı 6 ay oldu insanları "abazan" diye nitelendirmeye hatta onları uçurmayı bile düşünür oldular. diğer sözlükten gelen yada gelecek olan yazarlar gelmesin yarak gibi affedersin burası

bana kalırsa burada ki kadınların bir birini kollamasının sebebi de bu. hala kendi tabularını,düşüncelerini yıkamamış, dışarıda görmedikleri yada göremedikleri ilgiyi burada görünce kendinden geçen kadın grubu fazlası değil. devam edin böyle. önceden ümitliydim ve yazdıklarıma da bakabilirsiniz. cinsel sözlük'ün de uludağ ve ekşi pastadan ve piyasadan hakketiği yeri alacağını düşünüyordum ama bu gidişle 3 ün 1 ini alacak gibi. saygılar.

cinsel sözlük abazanları

jesuschrst
burada ki kadın yazarlar verseler soluksuz sikecek olan tayfa insanları abazan olarak yaftalamaktalar. hele ki moderayondan birisinin "önceden eyvallahımız vardı şimdi bunları uçurmanın vakti geldi demesi" esasında en büyük abazanın kendisi olduğunun göstergesi olsa gerek. herhalde bu da cinsel sözlük'ün ironisi.

edit: abazanlığı sadece biz erkeklere yüklemişler yine. valla nasıl bir yaşantınız,hayat görüşünüz var anlamış değilim. ama doğru siz kadınlar "abazan" yerine libidomuz yüksek diyorsunuz değil mi? daha bir şekilli,entel ve auralı oluyor değil mi? burada ki bazı meriç kardeşlerde bunlara destek ve koltuk çıkıp daha sonra sözlükte bulunanlara abazan diye hitap etmekteler.körler sağırlar bir birini ağırlar.
2

büyük felaketlerin toplumdaki sınıf farkına etkisi

jesuschrst
monarşi ile yönetilen ülkeden ülkeye değişir.öncelikle monarşi ile yönetilen ülkelere bakalım;
1 katar
2 birleşik arap emirlikleri
3 ispanya
4 andorra
5 isveç
6 japonya
7 danimarka
8 birleşik krallık (ingiltere)
9 tayland
10 norveç
bunlar bilinen monarşi ile yönetilen ülkeler. arap ülkelerini saymazsak avrupa ve iskandinav ülkelerinde ne gibi depremler yapmıştır merak etmekteyim? özellikle kadın erkek ilişkilerin de ve haklarında. kadın ve insan haklarına bakarsanız çoğu cumhuriyet ile yönetilen ülkelerden kat be kat ilerideler. kaldı ki toplumda tabakalaşmayı büyük felaketler değil ekonomi belirler. ve bu dediğin tabakalaşma bizim ve bize benzeyen ülkeler de oldukça fazladır monarşi ile yönetilen ülkelere kıyasla. sebebi biz ve bizim gibi ülkelerde zengin daha da zenginleşir, fakir daha da fakirleşir. hatta zengin o kadar ileri gider ki başka zenginler için tv lerde fakir olan halktan yardım dilenir. (bkz:acun ılıcalı fb yardım programı) ve tabakalaşmanın esas ana unsuru toplumdaki eşitsizlikler ve farklılıklar oluşturmakla birlikte bazı kaynaklara, haklara, imtiyazlara ulaşma çabasıdır fazlası değil.

olaya kadın erkek ilişkisi olarak bakarsak toplumsal cinsiyet olarak yine görürüz ki bu monarşi ile yönetilen ülkeler bizllere açık ara fark atmışlardır. hem sosyal yaşantıda, hem iş yaşantısında hem özel yaşantıda. vel hasıl kelam büyük felaketlerin toplumsal tabakalaşmaya etkisi neredeyse sıfırdır. örnekleri günümüzde mevcut. savaş olan ülkelere liderlerine ve liderlere yakın olan tabakaya bir bakın sonrasında da savaşan oranın halkına bakın. olayı çok net göreceksiniz.

türk kızının göt kalkıklığının sebebi

jesuschrst
bunlar hep rekabetsizlikten. olacaktı ki şöyle rus,ukraynalı,iskandinav kadınları görecektim ben bu bizim türk kızlarını. buldular çobansız köyü değneksiz gezmekteler tabi. ama biz de de var hata. bunlara prenses muamelesi yaparsan,bir am s.kmek uğruna bunları poh pohlarsan olacağı bu amına koyayım. ayrıca bir de bunların sapyoseksüel olanı vardır, feminist olanı vardır, vardır da vardır. kadına efendi yaklaşırsın sünepe ya da mıymıntı der, piç gibi yaklaşırsın fırlama der, entel yaklaşırsın ukala der der de der. yazık lan bize

yenin kızlar şu kendini beğenmiş egolu ama mesnetsiz tavırlarınızı. cinsellik bir tabu değil olmamalı sizler için. yıllardır anneleriniz göster ama elletme desturu ile büyüttü sizleri ama bilin ki o gösterdikleriniz bir tek siz de yok.
1

öpüşürken kadının kalçalarını avuçlamak

jesuschrst
öpüşmenin erkek içinde kadın içinde en zevkli anlarından birisidir. ve masum olan öpüşme eylemini ateşli ve hunharca olan seks eylemine götüren kırılma anıdır ve o el o kalçaya gittiğinde o don,tanga,külot inmelidir. karşında ki kadın kişisine sosyal mesajdır aslında bak öpüşüyoruz,yiyisiyoruz ama bir yere kadar bunun devamını istiyorum anlamında bir harekettir.
0 /