confessions

jesuschrst

Ordinaryus - Yazar

  1. toplam entry 254
  2. takipçi 1
  3. puan 11850
  4. kazanç 1,19 ₺

cinsel sözlük'te kadın yazarların birbirlerine avukatlık yapması

jesuschrst
güya adı sözlük ilk açıldığı sıralarda "cinsellik konusunda tabuları yıkacağız" diye mottoları vardı buradakilerin:)
ama daha açılalı 6 ay oldu insanları "abazan" diye nitelendirmeye hatta onları uçurmayı bile düşünür oldular. diğer sözlükten gelen yada gelecek olan yazarlar gelmesin yarak gibi affedersin burası

bana kalırsa burada ki kadınların bir birini kollamasının sebebi de bu. hala kendi tabularını,düşüncelerini yıkamamış, dışarıda görmedikleri yada göremedikleri ilgiyi burada görünce kendinden geçen kadın grubu fazlası değil. devam edin böyle. önceden ümitliydim ve yazdıklarıma da bakabilirsiniz. cinsel sözlük'ün de uludağ ve ekşi pastadan ve piyasadan hakketiği yeri alacağını düşünüyordum ama bu gidişle 3 ün 1 ini alacak gibi. saygılar.

cinsel sözlük abazanları

jesuschrst
burada ki kadın yazarlar verseler soluksuz sikecek olan tayfa insanları abazan olarak yaftalamaktalar. hele ki moderayondan birisinin "önceden eyvallahımız vardı şimdi bunları uçurmanın vakti geldi demesi" esasında en büyük abazanın kendisi olduğunun göstergesi olsa gerek. herhalde bu da cinsel sözlük'ün ironisi.

edit: abazanlığı sadece biz erkeklere yüklemişler yine. valla nasıl bir yaşantınız,hayat görüşünüz var anlamış değilim. ama doğru siz kadınlar "abazan" yerine libidomuz yüksek diyorsunuz değil mi? daha bir şekilli,entel ve auralı oluyor değil mi? burada ki bazı meriç kardeşlerde bunlara destek ve koltuk çıkıp daha sonra sözlükte bulunanlara abazan diye hitap etmekteler.körler sağırlar bir birini ağırlar.
2

büyük felaketlerin toplumdaki sınıf farkına etkisi

jesuschrst
monarşi ile yönetilen ülkeden ülkeye değişir.öncelikle monarşi ile yönetilen ülkelere bakalım;
1 katar
2 birleşik arap emirlikleri
3 ispanya
4 andorra
5 isveç
6 japonya
7 danimarka
8 birleşik krallık (ingiltere)
9 tayland
10 norveç
bunlar bilinen monarşi ile yönetilen ülkeler. arap ülkelerini saymazsak avrupa ve iskandinav ülkelerinde ne gibi depremler yapmıştır merak etmekteyim? özellikle kadın erkek ilişkilerin de ve haklarında. kadın ve insan haklarına bakarsanız çoğu cumhuriyet ile yönetilen ülkelerden kat be kat ilerideler. kaldı ki toplumda tabakalaşmayı büyük felaketler değil ekonomi belirler. ve bu dediğin tabakalaşma bizim ve bize benzeyen ülkeler de oldukça fazladır monarşi ile yönetilen ülkelere kıyasla. sebebi biz ve bizim gibi ülkelerde zengin daha da zenginleşir, fakir daha da fakirleşir. hatta zengin o kadar ileri gider ki başka zenginler için tv lerde fakir olan halktan yardım dilenir. (bkz:acun ılıcalı fb yardım programı) ve tabakalaşmanın esas ana unsuru toplumdaki eşitsizlikler ve farklılıklar oluşturmakla birlikte bazı kaynaklara, haklara, imtiyazlara ulaşma çabasıdır fazlası değil.

olaya kadın erkek ilişkisi olarak bakarsak toplumsal cinsiyet olarak yine görürüz ki bu monarşi ile yönetilen ülkeler bizllere açık ara fark atmışlardır. hem sosyal yaşantıda, hem iş yaşantısında hem özel yaşantıda. vel hasıl kelam büyük felaketlerin toplumsal tabakalaşmaya etkisi neredeyse sıfırdır. örnekleri günümüzde mevcut. savaş olan ülkelere liderlerine ve liderlere yakın olan tabakaya bir bakın sonrasında da savaşan oranın halkına bakın. olayı çok net göreceksiniz.

türk kızının göt kalkıklığının sebebi

jesuschrst
bunlar hep rekabetsizlikten. olacaktı ki şöyle rus,ukraynalı,iskandinav kadınları görecektim ben bu bizim türk kızlarını. buldular çobansız köyü değneksiz gezmekteler tabi. ama biz de de var hata. bunlara prenses muamelesi yaparsan,bir am s.kmek uğruna bunları poh pohlarsan olacağı bu amına koyayım. ayrıca bir de bunların sapyoseksüel olanı vardır, feminist olanı vardır, vardır da vardır. kadına efendi yaklaşırsın sünepe ya da mıymıntı der, piç gibi yaklaşırsın fırlama der, entel yaklaşırsın ukala der der de der. yazık lan bize

yenin kızlar şu kendini beğenmiş egolu ama mesnetsiz tavırlarınızı. cinsellik bir tabu değil olmamalı sizler için. yıllardır anneleriniz göster ama elletme desturu ile büyüttü sizleri ama bilin ki o gösterdikleriniz bir tek siz de yok.
1

öpüşürken kadının kalçalarını avuçlamak

jesuschrst
öpüşmenin erkek içinde kadın içinde en zevkli anlarından birisidir. ve masum olan öpüşme eylemini ateşli ve hunharca olan seks eylemine götüren kırılma anıdır ve o el o kalçaya gittiğinde o don,tanga,külot inmelidir. karşında ki kadın kişisine sosyal mesajdır aslında bak öpüşüyoruz,yiyisiyoruz ama bir yere kadar bunun devamını istiyorum anlamında bir harekettir.

olgun erkek

jesuschrst
kadını hem seven,hem s.ken hem de değer veren erkektir. ama gel gör ki bu erkeklerin kadın dünyasında pek adı duyulmaz popüler değildir ağırdır ve yine kadınlar tarafından hep yanlış yerlerde aranır ve yanlış kişilerle karşılaşırlar. olaylara bakışı, hayata karşı duruşu,beklentileri ve en önemlisi amaçları olgundur fiziki olarak yaşı değil. ama günümüzde ki kadınların çoğu nerede piç,fırlama,yırtık hatta çakal tipler var kadınlarımız bunlarla beraber olup gelip cinsel sözlük gibi tüm sosyal mecralarda sadece "olgun erkek aranılan istenilen erkek" diye yazarak esasında kendi bilinç altlarında yatan fantezilerini dile getirirler. kısaca demek o ki kadın dünyasında hayaller olgun erkek ama hayatlar maalesef ki ergenler. :)

bir kadını sikip sikip evlenmemek

jesuschrst
son yılllarda ülkemizde de sıkça görülmeye başlayan avrupalılaşma kültürünün kimliğimize ve benliğimize tamamen oturmasından kaynaklanan durumdur. bir nevi ahlak erozyonudur. sokak jargonun da (bkz:s.kip atmak) olsa da esasında günümüzde ki fuck buddy olayının temellerinde bu s.kip atmak terimi yatmaktadır. ama şuan yarı avrupalılaşma ve amerikalılaşma yolundayız tam olamadık. bir de babasının evin de s..işmeye başladık mı olay ve evre tamamlanacaktır.

türkiyede erkeklerin seks yapamaması

jesuschrst
şimdi kadin yazarlarimiz yazmis 3 dakika,3,5 dakika vs diye..ee kadin yazarlarimiz siz o verdiginiz adama bir kez degil de bir kac kez versen,vermek icin pesinden minimum 6 ay kosturtmasan,am ben de musa benim demesen,seks'in kutsal bir sey olmayip yeme icme gibi bir sey oldugunu anlasan,seni hakiketle s.ken ahmet'e, mehmet'e degilde berkecan'a si..tirirsen 3 dakika olur tabi ki..tamam gücü ve güçlü olmayi seviyorsunuz ama bizim kastettiğimiz güç ile sizin kastettiğiniz yada anladiğiniz güç ayni güç degil bunu hepimiz biliyoruz. Bu 3 dakika,3,5 dakika diyen kadin yazarlarimizi uzağa gitmeye gerek yok sözlük'te biz de birer deney yapalım o zaman:/ kadin yazarlarimiz erkek yazarlarla sevissinler (ben de dahil) görelim bakalım sevişmeyi biliyor muyuz? Bilmiyor muyuz? 3 dakika mı? 3,5 dakika mi siz de bizleri test etmis olutsunuz:) Görelim bakalım cesur ve kendilerini seks tanrıçası olan kadın yazarlarımızı:)
2

yazarların kişilik özellikleri

jesuschrst
Dünya s.kine minare götüne yaşayan,hayattan da fazla bir beklentisi olmayan,kendi halinde çalışan,rakı içmesini bilen ve seven,bazen aşırı duygusal bazen inadina duygusuz olabilen,karizması olmayan ama yoklukta giden,fanatik beşiktaşlı geyiği ve makarayı seven kendi halinde birisiyim.bence şimdilik bu kadar yeterli

bir amın sıcaklığı

jesuschrst
ilişkiye girmeden yani birleşme olmadan önce iç çamaşırının etkisiyle 25-26 derece olan bu sıcaklık ön sevişme ile 30-32 dereceye çıkarak ve son olarak birlşeme anında 37-38 derece olarak yakar kavurur sizi. kızgın kumlardan serin sulara atlamak istersiniz.
3

kadından gelen seks teklifini reddeden erkek

jesuschrst
artık amcığa doymuş, seçici, önüne gelen her kadını s.kmek istemeyen ve bazı kadınların "am ben de musa benim" anlayışını yıkan en asil duyguları olan erkektir. (bkz:ben)

gel gör ki bazı kadınlar tarafından da bu her kadını s.kmeyen hemcinslerim gizli gay,eşcinsel, küçük pipili yada iktidarsız olarak yaftalanır. bilmez ki amcığına giren yarak'ında bir haysiyeti, bir şerefi, bir prensibi olup, kendisinin s..işme teklifi yaptığı erkek tarafından beğenilmediğini, bıyıklarının olduğunu, yada kezban olduğunu kabul etmez etmek istemez.

0 /