confessions

ilhampipisi

Kapalı Hesap - Moderatör - -

  1. toplam entry 1937
  2. takipçi 16
  3. puan 74570
  4. kazanç 7,46 ₺

büyümek

ilhampipisi
Kadınların hayallerindeki gibi olmadığı aslında dünyanın toz pembe olmadığı ve etrafta milyonlarca hayalinden vazgeçmis insanın olduğu gerçeğidir büyümek. Umutlarını kaybedip okyanusa karismaktir. Savaşı ogrenmektir kadin ve erkek arasındaki. Bazen bunları görmek istemesende hayatın bir biçimde sana göstermesidir büyümek: bu kadının aldatmasi, vazgecilen hayaller...

anhedoni

ilhampipisi
Depresyona bağlı normalde oldukça eğlenceli gelen şeylerden sıkılmaya verilen ad. Devamı hayattan nefret etme veya ucuk seyler denemek şeklinde ilerler.

one punch man

ilhampipisi
Istese dünyayı tek yumrukla yok edebilecek pelerinli keltoşumuzun baskarakter olduğu ve bir bakıma mangalari tiye alan harika bir de anime uyarlaması olan japon çizgiromanı.


cinselsozluk.net/foto

Baskarakterimizn saitama'nin öğrencisi olan genos manga mantığını temsil ederken her şeyi ama her şeyi tek yumrukla yok edebilen ve bunu 3 sene boyunca her gun 100 sınav, mekik, squat ve 10 km kosuya borclu oldugunu sanan saitama ise (tabi lan manyak misin) dış görünüşü ve davranışlarıyla bu dünyada oldukça yeni bir tiptir.Olayların geçtiği ve harflerle anılan bu sehirlerde eğer yeterince yengeç yerseniz yengeç canavarına surungenlerle çok içli dışlı olursanız sürüngen bir canavara donusebilirsiniz. Ayrica vir canavar sendikasima katilip gucunuze guc katabilirsinizde.(canaavar uyuuma...)Tabi iş olanakları bununla sınırlı olmayan bu dünyada profesyonel kahramanlık yapabilir ve genç kızların/erkeklerin kalbinde taht kurabilirsinizde.Senaryosu yan karakterlerinin gücünü biz seyircilere göstermek için kötü adamları ya da birbirlerini tokatlamalariyla gecen ve kapanisita da saitamadan tek yemeleriyle son bulmakla beraber bir de herkese tek atmaktan sıkılan saitama'nin bikkinligiyla geçmektedir.Hali hazırda 12'şer bölümden oluşan 2 sezonu bulunan animesi netflix'ten izlenebilir.
0 /