confessions

hayvanherif

Üstat - Yazar -

  1. toplam entry 140
  2. takipçi 2
  3. puan 2523
  4. kazanç 0,25 ₺

bir kadın istemeden bir erkeğin üstsüz fotoğraf atması

hayvanherif
Sigmund ; Namus bekçiliği yapacaksın anladım iyi hoş. Ama onurunla yap. Yandaş medya kanalları gibi haberin götünü , başını kırpmadan, eğmeden , bükmeden .

Bu resim(bkz:#202) doğrultusunda atılmıştır ve asla bir daha mesaj atilmamistir. Söz konusu yazar ise rahatsız olduğunu dahi bildirmemistir. Sanki rahatsız olduğunu dile getirmiş ve ben buna kulak asmadan resim atmış gibi bir izlenim yaratılmasın.
5

tmm cnm optm bye

hayvanherif
Kendisine adonis başlığı hakkında bir resim attım ve beni admine fişlemiş. Sanki bana mesaj atma demiş ben de üzerine üzerine inatla mesaj atıp rahatsız etmişim. Allahın barzosudur. Kezbanın tillahıdır, feriştahıdır. Diğer Sözlük kızlarının sıçtığı bok olamaz.

Admin için söylemem gereken bir kaç kelime . Fazlası israfa girer. Kaba göre şekil alma. Duruşun olsun. Mesajların ve nudelerin önüne geçemezsiniz.
3

taşak yalayan kadın

hayvanherif
Uzak şehirden oral seven bir kadın girdi hayatıma kısa süreliğine. Aman allahım !! Ben seviyorum diye değil kadın kendi sevdiği için uzunca süre ne daşşak bıraktı ne zik bıraktı. Hakkı ödenmez gerçekten.

frida kahlo

hayvanherif
Müslüm baba tadında bir hayata sahip kadın ressam. Diego rivera ile evlenip ayrılmıştır. Zamanın devrimcilerinden Lev Trocki ile ilişki yaşarken trockinin enselenmesiyle ayrılıp tekrar diego ile evlenmiştir. Cesetinin yakılıp küllerini çocukluğunu geçirdiği evde saklandığını biliyorum.
0 /