confessions

gayimhepsibu

Üstat - Yazar -

  1. toplam entry 106
  2. takipçi 5
  3. puan 1964
  4. kazanç 0,20 ₺

müslüman eşcinsel

gayimhepsibu
Beni yaratanın beni böyle yarattığından dolayı beni suçlamayacağını bildiğim için evet müslüman eşcinselim. Orospu gibi önüme gelenle yatmıyorum.tek eşliyim.gerisi de kimseyi ilgilendirmez. Herkes kendi yediği boklara odaklansın.

beni sik diye yalvaran erkek

gayimhepsibu
Beni sik bir yalvarma değil taleptir. Tabi üslup daha farklı da olabilir ama insanların arasındaki ilişkinin boyutuna göre farklılık gösterebilir. Cinsel ve duygusal ihtiyaçların cinsiyeti yok bu arada yukarıdaki homofobiğe duyurulur. Ayrıca eşcinseller hem erkektir hem de adamdır. Erkek olunabilir ama adam olmak gördüğüm kadarıyla zor bazıları için.

hayat ortaklığı

gayimhepsibu
En son 3 yıl süren ilişkimde sevgilimle beraber yaşama kararı almak istemiştim. Toplumsal baskılara dayanamadı, ailevi sebepler de eklenince ayrıldı benden. Türkiye için pek mümkün olmadığını düşünüyorum. Elalem ne der kafası yüzünden istediğimiz hayatı yaşayamıyoruz. Sadece heterolar için her halt serbest.

deist olduğum için sevgilimin beni terk etmesi

gayimhepsibu
Din kişiseldir. senin deist olman onu onun müslüman olması seni ilgilendirmez. aileler zaten her boka maydanoz olmaya bayılır. bir insan bir insanı etnik kimlik, dini inanç ve dış görünüş için terk ediyorsa defolsun gitsindir. seni senin onu sevdiğin kadar sevmemiş.

Edit:) özelden yazmışım yanlışlıkla.

aşk101

gayimhepsibu
Az önce sezonu bitirdim. 98 yılından bahsediliyor, şarkılar güzel özellikle şebomun şarkıları girince hoşuma gitti. Öğrencilerin atılmamak için yaptıklarının motivasyonu biraz abartılı olmuş. Hikayede bir eksiklik var. Hepimizin lisede kötü anıları vardır. Ha ama diziyi boklamaya da gerek yok 8 bölümü bir gecede zor beğenen biri olarak bitirdiysem iyidir. Vakit geçirmelik. Bu arada sinan karakterine aşık oldum.
0 /