confessions

bigkerry

Ordinaryus - Moderatör -

  1. toplam entry 665
  2. takipçi 10
  3. puan 20573
  4. kazanç 2,06 ₺

güne bir erkek yalanı bırak

bigkerry
18 cm
45 dakika
boyu değil işlevi
porno izlemiyorum
erkek erkeğe çıkıyoruz
bu akşam iş yemeği var
o benim kardeşim gibidir
sorun sende değil bende
benim için seks ilk planda değil


hocam akşam elektirikler kesildi, not; bu hariç yukarıdakilerden hiç birini kullanmadım (bkz:swh)

aragornun eowyne iş atıp arwenle evlenmesi rezaleti

bigkerry
aragornu yedirmemeye geldim. aragorn eowyn'e hiç bir zaman umut vermemiştir. aralarında en büyük yakınlaşma eowyn'in tedavi sürecindeydi ki aragorn orda da görev bilincinin dışına çıkmıyor her zaman kalbinin dolu olduğunu söylüyor. öyle onurlu bir adamdan yamuk hareket beklenemezdi zaten... kendisi gerçek bir alfa'nın tanımı. hem mütevazı hem de ihtiyaç halinde geçrek bir lider...

gönül bu ota da konar boka da... aşka hürmetimiz vardır ki bize laf düşmez, ayrıca arwen'de kendisi için ölümsüzlüğünden vazgeçiyor. ama eowyn'de tam aşık olunacak kadın be...(bkz:swh)

black jack

bigkerry
airbourne'un dinlediğim ilk şarkısı, yeni bir müzik grubundan bu kadar kaliteli bir oldschool tarzda şarkı beklemiyordum. bu şarkıdan sonra grup favorilerimden olmuştur diğer şarkıları daha daha bile iyidir.

puan

bigkerry
puan kazanmanın bir çok yolu vardı. artık eksi oy vermek ile eksi oy almak puan vermiyor. bu güne kadar yediğiniz ve kullandığınız eksi oylardan kazandığınız puanlar silindi doğal olarak.
5

öğrenmek vs mantığını çözmek

bigkerry
Yanlış kıyaslama doğrusu, ezberlemek vs öğrenmek olmalıdır. Lafı uzatmadan ezberleyince, ezberlediğini bilmiş oluyorsun öğrenmiş olmuyorsun. Öğrenmek ile mantığını çözmek aynı düzlemdedir. Arkadaş öğrenme kelimesini anlamını tam bilmeden yorumlamış; öğrenme kısaca akılla kavrama demektir. Akılla kavrama da mantığını çözme ile eş değerdedir.

Öğrenmek kelimesinin kökü 'öğ' dür. Atatürk'ün "türk, öğün, çalış, güven" cümlesindeki öğün kelimesinin de kökü öğ'dür, öğ akıl anlamı taşır, öğün aklını kullan, öğrenmek akılını kullanarak bilmek-akıl edinme, öğretmek akıl kullandırtarak bildirtmek-akıllandırmak anlamındadır.

Ezberlemekle eş değildir.

sevgilisinden yeni ayrılanlara tavsiyeler

bigkerry
(bkz:Spor)

Sadece sevgiliden ayrılmak değil. Hayatınızda önceden yer kaplayan ve yokluğu sizin hormon dengenizi bozan şeylerin yerine sonucunda sizi mutlu edecek bir uğraş koymalısınız. Başarı, hormonları olumlu yönde etkileyen bir şeydir. Bu başarının da başka getirilerinin olduğunu tecrübe etmek insanı üzen o çıkmazlardan tamamen çıkarıyor. Sonrasın da Çivi çiviyi söker durumu tam olarak çalışır.
0 /