confessions

bibliofil

Tecrübeli - Yazar -

  1. toplam entry 35
  2. takipçi 3
  3. puan 748
  4. kazanç 0,07 ₺

mertçim biz skişe uçar

bibliofil
adama, kıza, arabaya, mert'e falan hiç takılmadım. bu böyle mi ifade edilir lan? aynı sahneyi başka türlü kurun, bu arabada 5 kişi olsa; ortam muhafazakar görünmese; 2 travesti, 1 gay, 1 kadın, 1 hetero erkek olsa ve arabayı kullanan "mertçim biz skişe" dese yine aynı tepkiyi verir, yine gülerim.

doktora gidince utanmadan açıp gösteren tip

bibliofil
benimdir.

sağlık bu, açın gösterin. kimse o anda(laubali teknisyenler hariç) "yav şununkinin tipine bak hahaha" demiyor.
doktor masasının hem o tarafında hem bu tarafında olduğum için her iki tarafın da algısını da gördüm. o anda ortadaki alet edevata el, kol, göz gibi sıradan her zaman görülen organ muamelesi yapılıyor. şimdi sakın olun, derin bir nefes alın ve açıp gösterin.

sıkıcı kelimesini türkçe karakter kullanmadan yazmak

bibliofil
ergenlik travmam.

hiç de öyle bir arkadaş çevrem yoktu ama sanki "sıkıcı" yerine "sikici" yazsam, ya da "sıkıldım" yerine "sikildim" yazsam arkamdan "ehehe, sikici yazan tip değil mi bu" diye dalga geçecekler hissine kapılırdım. ergenliğim boyunca hep Ingilizce klavyeyle yazmaya alıştım, hiç "ç", "ş" falan kullanmadım ama nedense iş bu kelimeye gelince özenle "sıkıcı" yazdım. bu da böyle bir anımdır.

nofap

bibliofil
bir süre denemeye çalıştığım akımdır.

gerçekten mastürbasyon bir çeşit bağımlılık haline gelmişti benim için. boş vakitlerimi hobilerim yerine mastürbasyonla harcamak ister hale gelmiştim. bir süre tüm porno ve türevi cinsel uyarıları kendimden uzak tuttum. ilk zamanlar her şey çok güzeldi. 1 hafta kadar hobilerime zaman ayırdım. sonra, aklımı kemirmeye başladı. yaptığım işe odaklanamamaya başladım. bir yerden sonra çekmek zorunda kaldım.

zaman geçtikte rutinim yoğunlaşmaya başladı. dersler vs. derken boş vaktim azaldı. azalan boş vaktimi verimli geçirmek için de hobilerimle ilgili şeyleri(kitap vs) yanımda tutmaya başladım. boş vaktimde direkt onlara sarılıyordum. fark ettim ki, rutini dolu tutunca zaten nofap gibi yaşamışım. öylesi daha sağlıklı oldu, hem mastürbasyona enerji harcamıyorum hem de aklımda sürekli dolanmıyor, gün filan saymıyorum.

şu an arada çekiyorum. haftada 2-3 maksimum oluyordur.
0 /