confessions

arcq and arc

Ordinaryus - Moderatör - -

  1. toplam entry 1495
  2. takipçi 33
  3. puan 53020
  4. kazanç 5,30 ₺

triseksüel

arcq and arc
tereddütsüz tüm madde-materyal ve canlılara karşı duygusal veya cinsel çekim hisseden kişiler.

acaba daha sonraları ne türlü manyaklıklara yelken açacağı merak konusu olan bir eğilim. çoğunlukla Triseksüel yapı üçüncü cinsiyet olarak da algılanmaktadır ve Triseksüel bir kişinin insanlara, hayvanlara hatta eşyalara karşı cinsel istek duyması kendini ilk başlarda kötü hissetmesine neden olabilir. Önlem alınmadığında sapkınlık derecesine varabilir. biseksüelliğin veya panseksüelliğin çok ötesindedir. (bkz:omniseksüel) ile arasındaki tek fark triseksüeller için canlı olması fark etmiyor.

seçmek kaybetmektir diyeceğim ama bu kadar da değil (bkz:swh)

2020 ocak ayı itibariyle en iyi kulaklık

arcq and arc
(bkz:Xiaomi Haylou Gt1) kablosuz olarak olabilir. Ses netliği, bass-tiz seviyesi diğer birçok kablosuz kulaklığa göre daha düşük. parti havası vermez, spor yaparken kullanılacaksa ideal gibi geliyor. mikrofonu berbat ama bana lazım değildi (bkz:swh) fp ürünü kısacası, 130 lira civarında. bir arkadaşımda (bkz:Samsung Galaxy Buds) vardı. tabii 700 lira ve üstü vermek isteyen olursa önerebilirim. ergonomik olduğunu söyleyemem, 2 dakikada bir düşüp durdu.

kramp

arcq and arc
bunun gece krampı versiyonu da var. sabahın erken saatlerinde çalan bir alarmdan daha kötü bir şey varsa, o da gecenin bir yarısı bacaktaki bir kramptır. genellikle baldırınızdan ya da ayağınızdan yukarıya doğru görülen bir kas kasılması ile uyanmaktır. Hamile kadınlarda daha sık görülür.
0 /