confessions

anonim_kullanıcı

Ordinaryus - Çömez -

  1. toplam entry 230
  2. takipçi 20
  3. puan 10196
  4. kazanç 1,02 ₺

xena

anonim_kullanıcı
Yaklaşık 3 aydır belli başlı sorunlar yaşıyorum. Bu sorunların yansıması da ciddi bir uykusuzluk şeklinde oldu. Sonra yine uykusuz bir gece rastgele ilanı görüp tıkladım ve burada buldum kendimi. Benim için de yeni bir şey bu. Daha önce de yazdım, burada sen şusun, sen busun diye yargılanmadan rahatça yazabilmek için geldim diye. Yoksa ekşi sözlük ya da başka bir mecrada yazmayı ben de biliyorum. Ama gördüm ki öyle değilmiş olay. Abuk subuk imalarla karşılaştıkça ya da ne bileyim bazı şeyleri gördükçe sinirlenmeye başladığımı hissediyorum. Normalde kavgadan gürültüden kaçan birisi değilim ama bunun için uğraşmanın yersiz olacağını düşünüyorum. Enerjimi daha verimli yerlerde harcamak en doğrusu sanırım. malum yaş 40'ı geçti!!

Belki bir ay olmamıştır burada yazmaya başlayalı. Ama şunu tüm samimiyetimle söylüyorum, emek vererek, tecrübelerimi anlatarak, orijinal bir şeyler yazmaya çalışarak geçirdim bu süreyi. Neyse fazla uzatmaya gerek yok. Bundan sonra burada olmayacağım. Bilmeden kırdığım, üzdüğüm birileri varsa affola.

Sevgiler xena...
3

niyet ettim bosalmaya

anonim_kullanıcı
Hani bazı insanlar vardır, başta yüzünüze güler ama bir yandan da açığınızı kollar. Hah işte bu tam olarak onlardan. Yazdıklarınızı okur, nereden vurabilirim diye biriktirir ve yeri gelince kullanır. Ben bunu kötülük olarak tanımlıyorum.

Ayrıca Başkalarının nick altından laf sokmak yerine, cesurca yazmasını beklemek bu çapsız için fazla iyimserlik olur. Korkak...

ilk randevuda karşı cinsin dişinde maydonoz olması

anonim_kullanıcı
Öncelikle maydonoz değil maydanoz...

Ilk buluşma özelinde konuşuyorsak eğer, ekstra bir özen gösterilmesi gerektiğini düşünüyorum. Şimdi düşünelim, erkek karşıdan geliyor ve merhaba diyor, ama o da ne? Dişinde maydanoz var. Ben olumsuz düşünürdüm. buluşmayı sonlandırmazdım ama Özensiz ve pasaklı bir imaj oluşur kafamda. Sonra da derdim "Dişinde yeşil bir şey var" diye.

cinsel sözlük çıldırdı +18

anonim_kullanıcı
Tek bir sorum var. Niye?

Görmenizi istesem zaten açardım. O tamamen ayrı bir konu. Ama eğer soyunacak olsam bunun için daha uygun platformlar var. Twitter gibi, reddit gibi vs. Etkileşim de fazla olur, ulaşmak istediğim kitleye de daha rahat ulaşırım. Kampanya yapmadan önce, bir duş alın ne bileyim rahatlatın kendinizi. Sonra sakin kafayla düşünüp taşınıp yazın. Tek elle başlık açmayın derim ben...

gürcü kadınlar

anonim_kullanıcı
Uzaktan bir akrabam, eşinin vefatından 2-3 ay sonra parasıyla getirip evlendi bunlardan biriyle. Dirseğine kadar bilezik de taktı kadına. Yedirdiği para yüzbinleri geçti. Sonuç? Kadın taş çatlasın 1 ay sonra " ailemi özledim" diyerek kaçtı kolunda bileziklerle. Zerre üzülmedim adama. 40 yıl boyunca eşine yapmadığın eziyeti bırakmamıştı çünkü. Insan ettiğini buluyor.

liseli serap

anonim_kullanıcı
Serap kimdir bilmiyorum. Başlığı görünce biraz baktım ve gizli çekim mağduru olduğunu gördüm. o kaydın ortaya çıkmasından sonra ise başının büyük belaya girdiğini tahmin ediyorum . Çeşitli iddialar var ama tam öğrenemedim. Geçmiş zamanda yaşanmış ve umarım iyi bir hayatı vardır şimdi.

Biz bugüne gelelim. Bana göre o yaşlardaki gençleri bekleyen en büyük tehlike, gittikçe yaygınlaşan ifşa kültürü. Bu ebola virüsü gibi her yere yayıldı. Sevişirken görüntüler çekiliyor, sonra dangalağın biri whatsapp gruplarından yayıyor bunu. Garip bir moda gibi bir şey bu. Bahsettiğim şey illa gizli çekim de değil, iki tarafın da bilgisi olduğu çekimler de var. Ama sonra bu kayıt yayılınca işin rengi de değişiyor. Okuldan atılan öğrenciler oluyor, şehir değiştirmek zorunda kalan aileler oluyor, sonu şiddete varan olaylar oluyor. Varsa tanıdığınız öğrenci ya da öğretmen sorun. Neler oluyor aklınız almaz.

Ergenlik ve ilk gençliğimi, teknolojinin her yere ulaştığı bu dönemde geçirmedigim için şanslı hissediyorum kendimi. Benim zamanımda da vardı seks yapan gençler, ama kimsenin kaydı düşmemişti ortalığa. Şimdi durum berbat.

yazarların cinsel sözlük’ü tercih etme sebepleri

anonim_kullanıcı
Ekşi sözlük'te ilanı görüp buraya gelirken aklımda, sen şusun, sen busun denmeden, kimse tarafından aşağılanmadan rahatça cinsellik hakkında yazabilmek vardı.

Hakkını yemeyeyim kimsenin, şahsıma yönelik bir aşağılama ile karşılaşmadım. Ama açılan başlıklarda, yazılan entrylerde inanılmaz bir kadına yönelik aşağılama ya da daha doğru ifadeyle söylemek gerekirse "yok sayma" var.

Ben seksin, bunu almak ve vermek üzerinden algılayan insanlara bırakılmayacak kadar önemli bir şey olduğunu düşünüyorum. Dilerim ki, bu düşüncemi paylaşan insanlar vardır ve ben de hevesle yazmaya devam ederim...
1

seks yapacak adam bulamamak

anonim_kullanıcı
- birlikte olduğu kadının numarasını arkadaşa vermek sizde.
- ilişkiyi bitirmek istediğinde arıza çıkarmak sizde.
- kadın istekli olunca orospu demek sizde.
- görüntülerini çekip, ailesine yollamakla tehdit etmek sizde.

Daha sayarım. Onlarca madde daha eklerim buraya. Bir kadın bunu söylüyorsa, erkekler de nerede yanlış yapıyoruz diye dönüp kendine bakmalı. Bu kadınlar yurtdışına çıkınca, neden rahat davranıyor da burada böyle sıkıntılar yaşanıyor? Sordunuz mu hiç kendinize? Biriniz de çıkıp bana diyebilir mi bunları yapan erkek yok diye. Diyemez.

Ta ki siz çenenizi sıkı tutup, abuk subuk triplere girmeyene kadar bu devran böyle gidecek.
4
0 /