türk erkeği

black string
Günlük hayatta sürekli seks konuşan , şöyle uçtum böyle kaçtım diyen türk erkeği çoğunlukla bamya pipilidir.nasıl bir aşağılık kompleksleri varsa artık..bir de bunların götü göbeği salmış, hayatı boyunca 20 dk koşup 2 dumbell kaldırmamış olanları vardır, türk kadınının domalmayı bilmemesinden şikayet eder. Çekim alanına kendisi gibi görgüsüz ya da varoş kadınlar girer genelde ; kadın hesap ödeneceği zaman uçtuğunda bamya pipisiyle başbaşa kalır. Ulaşamadığı ciğere murdar demeyi de çok sever, kadın ona vermediyse kesin kezbandır, halbuki verse orospu olacaktı.kafası hep böyle karışıktır türk erkeğinin. Tabiki istisnalar çoktur,burdan istisnalara öpücükler ;)
bigkerry
türk kadınının yetiştirdiği erkektir. iki cins arasında gram fark yoktur. her iki tarafında hemen hemen eşit miktarda defoları bulunur. çünkü kültür belli middle east... bağlantıyı da verelim; türk kadını.
2
black string black string
Beyefendi ve hanımefendileri yetiştiren türk kadınının ellerinden öperiz ;)
bigkerry bigkerry
hahaha onlar olmasa hiç çekilmezdi buralar
realface
Tıpkı Türk kadını gibi bu toplumun yansımasıdır, genellemeler hep kötüdür bunu unutmayalım..
İkisinin de iyisi-kötüsü, güzeli-çirkini, çağdaşı-çomarı, falanı filanı vardır. Seçimlerimiz bazen hayal kırıklığı da yaşatsa, bazen alttan alarak kah eğiterek bu toplumda var olacağız, mutlu olmayı çok büyük şeylerde aramaya gerek yok..
Severek aşacağız ikisini de..