the mandalorian

ilhampipisi
Bebe yoda kelimesinin sosyal mecralarda dolasmasına sebep olmuş star wars evreninde geçen dizi. disneyin prenses filmlerinden sonra lucas studio nasıl star wars filmi yapılırmış gösterdiği ve bu alemin severlerini sevindirdigi dizidir ayrıca .

the mandalorian
cinselsozluk.net/foto

star wars clon wars'ı izleyenler obi-wan kenobi 'nin başına bela olmuş mandalor ırkını bilir. Işte baskarakterimizde bu ırktan bir paralı asker.

the mandalorian
cinselsozluk.net/foto

Paralı askerimiz this is way diye diye adam olduruyor ve zirhini tamamlamaya çalışıyor. Işte böyle bir görev sirasinda:

----------uyarı----------
Aşağıda görmüş olacağınız şeyler filmle ilgili olan hiçbir şey bilmeme niteliginizi yok eder nitelikte bulunmaktadir

imparatorluktan arta kalmış bir gruptan özel bir teslimat görevi alir. Tahmin edeceğiniz üzere bir kaç atış ölüm ve entrika sonrası kahramanımız onla yani paketiyle tanısır.

the mandalorian
cinselsozluk.net/foto

İlerleyen süreçlerde hem ailesini yok eden imparatorlukla çalışması olsun hem bu 50 yaşındaki bebenin onun hayatını kurtarması olsun kahramanımız ve bebek yoda kendilerini bambaşka bir yola bulurlar.

the mandalorian
cinselsozluk.net/foto


Henüz sadece 8 bölümümden 4'u yayınlanmış olan diziye disney+tan ya da iste o yoldan ulaşabilirsiniz.(bkz:emek hırsızlığı )

the mandalorian
cinselsozluk.net/foto

Son üçlemenin kirdigi kalpler ve akıllarda bıraktığı soru isaretlerinden sonra adeta bir merhem gibi gelen bu dizi teorisyenleride harekete geçirmiştir. 2. Ve 3. Üçleme arasında geçen hikayede bebek yodanin öleceğini ya da bize ancak yeni bir üçlemeyle sunulabileceğini düşünenler kadar ,aslında turunu bilmememizden ötürü,ismini aldığı orjinal yodanin reenkarne hali olduğunu dusunenlerde az degil. Gercekleriyse sadece zaman bilebilir. güç sizinle olsun