temel reisin gavat olduğu gerçeği

okuryazar
Safinaz'ın iri oluşumlara olan zaafını kullanan kabasakal, kısa ve sıska temel reis'in ancak ıspanak dopingiyle kendisini yenebileceği gerçeği karşısında ataklar yapmadan duramaz.

Öte yandan safinaz aklı dışında herşeyi irice olan kabasakal'a en ilkel kadınsı duygularıyla meftun olurken, kendinin yarı boyunda, zekası ve uzuvları ancak ıspanak dopingiyle harekete geçen temel reis'e sapyoseksüel bir aşkla bağlıdır. Temel reis'in her meydan okumada ıspanak desteğine ihtiyacı olması, safinaz'ı ilişkinin geleceği hakkında kara kara düşündürtmektedir.

Temel reis ise dezavantajlarının farkında olan düz erkek mantığıyla, sevdiği kadını kurtlardan korumak ve mutlu etmek için elinden geleni yapan meriçtir.
Buna göre safinaz kezban ve kabasakal berkedir deyip kaçarım.
1
ilhampipisi ilhampipisi
Temel reis benim için bitmiştir artık.
odipus
Zaten adam gibi adam olsa safinaz'ın peşinden koşmaz. Tüh yüzüne. Sıska, çirkin ve sevimsiz. Sesi bile kulak tırmalıyor. Profesyonel bir başarısı, saygın bir mesleği, güçlü karakter özelliklerine sahip olduğunu gösteren hiçbir veri de yok. Böyle bir kadın için onca çabaya değer mi? Hadi kabasakal itin uğursuzun teki anladık. Ya temel reise ne oluyor?! Be adam ye ıspanağı yak piponu yan gel bak keyfine..