tanrının her şeye karışması

niyet ettim bosalmaya
Suyu nasıl içmemiz gerektiğini bile aracılarıyla göstermeye çalışmış amk şaka gibi.

Gidip robot yaratsaydın diyesi geliyor insanın. Neyse, suyu içmeden önce kendisini anacakmışız, çömelecekmişiz, 3 defada içecekmişiz. Bu kurallar sadece bir bardak su için ha, düşünün ki bir günde 1440 dakika var ve toplasan 10 dakikasında su içiyoruzdur, Geriye ne kurallar var ne kurallar, kaldı 1430 dakika. Ortalama 720 dakika da uyuyoruz, onda da kural var, nedir bu peki? sağ kolumuzun üzerine uyuyacakmışız, sünnetmiş. Yayılarak rahat bir uyku çekmek sünnet değilmiş. Oldu elime 2 tane de ok alıp yatağı bekleyeyim, böyle okçular tepesini terkedenleri anmış olurum. Neyse uykuyu da çıktıktan sonra 710 dakika kaldı, merak etmeyin o süreyi de kuralsız geçirmiyoruz 🤣
zeusun kedisi
sünnetlerin neredeyse hepsi sağlığa yararlı şeyler. bunları göz önüne alınca saçma gelmiyor, yazmış olduğun yazı cehalet kaynıyor sonuna gelinceye kadar gözlerim kanadı.
2
niyet ettim bosalmaya niyet ettim bosalmaya
Sünnetlerin hepsi sağlığa yararlı şeylermiş, git deve sidiği iç o zaman amk onu tavsiye ediyor peygamberin.
zeusun kedisi zeusun kedisi
sen de biliyorsun onun yalan hadis olduğunu ama dine saldırıp dalga geçmek için kullanıyorsun, takıl kafana göre umrumda değil ama yanlışa doğru, doğruya da yanlış diyen birini görünce dayanamıyorum.