sokakta solcu evde cemaatçi yatakta ülkücü

albay kotak
egzotik, davetkar, ilgi çekici ve en önemlisi harika bir kombinasyon. yurdum kızlarının takıntısı olan ideal erkek için aranması gereken kriterleri de içeriyor bu. bildiğiniz gibi sözlük kızlarımız başta olmak üzere tüm türk kızlarımız her şeyin en iyisini hak etmekte. hal böyle olunca erotizm sembolü olarak görülen şahsım bir süre bu konu üzerinde kafa yordum ve bazı sonuçlar elde ettim. bu sonuçları birleştirip matematiksel denklemlerle harmanlayınca da ortaya ideal türk erkeği çıktı. hatta ideal sözlük erkeği de otomatik olarak ortaya çıktı. biraz ineceleyelim bu konuyu:
`sokakta solcu`: yeri gelir annesi belediye tarafından katledilmiş yavru bir sokak kedisine yardım eder, yeri gelir ezilenlerin haklarını farklı platformlarda arar... sokakta ondan iyisi yoktur azizelerim... üstelik solcular genelde tipsiz ve öz güvensiz göründükleri için başka kızlar da bu adamlara bakıp sizi kıskandırmaz. sinirlerinizi tepenize çıkartmaz ve en önemlisi sizleri trip atmak zorunda bırakmaz. evet benim içli bakışlı azizelerim... trip atmaktan nefret ettiğinizi ve gözyaşlarınızın aslında bir elmas kadar değerli olduğunu biliyorum.
`evde cemaatçi`: işte burası aslında kilit noktadır azizelerim. evine gelirken çocuklarına çokomel almayı ihmal etmeyen, karısına hep aynı muhabbet ve aynı samimiyetle yaklaşan bu adamlardan daha iyi bir eş olabilir mi? allah korkusu ile başka kadınlara bakmayan, kadınını allah tarafından ona verilmiş bir hediye olarak gören ve en önemlisi allah rızası için kadınını mutlu etmeye ve şımartmaya yırtınan bir erkek... oh la la monsieur! mutfakta da maharetlidir bu adam... etli pilav falan... ım... tam ağzınıza layık! bon apetite!
`yatakta ülkücü`: düzgün bir cinsel yaşantı ve çarpıcı bir orgazm ırmağı ile mutlu olamayacak çift yoktur. bildiğiniz gibi bedensel sevgi de şiddetten ayrı tutulabilen bir şey değildir... bunu ben demedim azizelerim! milan kundera'nın iddiası bu ve katılmamak elde değil. işte azizelerim bu noktada zamanla monotonlaşan cinsel hayata şiddet girmeli... hırçınlık, şiddet ve arzular... sonrası tatlı ve pişmanlık dolu bir orgazm. evet az önce şiddete maruz kalmış partnerinize yaptıklarınız aklınıza gelir ve bir pişmanlıkla harmanlanmış bir şefkat peydah olur içinizde... işte bu yüzde hırçın ama bir o kadar da insancıl olabilen ülkücüler yatakta en iyisidir. yani mantık çerçevesinde bakılınca bu sonuç ortaya çıkmakta.
evet sözlük kızları... Albay kotak ile kadınları mutlu etme rehberimden önce sizler için yaptığım bir klavuz, kutsal bir yol gösterici. ama dikkat edin azizelerim, samimiyet önemli... baba parası ile gününü gün eden solcudan da menfaat için cemaatçi gibi takılan sinsiden de kişisel hırslarını ve kinini davasına yansıtan ülkücüden de uzak durun!
ve unutmayın azizelerim, siz her konuda olduğu gibi sevgili konusunda da en iyisine layıksınız!

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol