sik

theperfectmaster
son entry'lerinden birkaçını bir yerlerden araklamış gibi görünen şahıs. hoş bir davranış değil.
2
sik sik
Google arama motorundan parafili nediri öğrenip paylaşmanın nesi hoş bir davranış değildir. Okuduğum metni vinsel sözlükle paylaştım. Bu kurallara aykırı değil.
theperfectmaster theperfectmaster
belki cinsel sözlük'ün kurallarına aykırı değil ama türkiye cumhuriyeti'nin kurallarına aykırı. mesela ayna karşısında seks yapmak başlığındaki yazıyı ekşi'de winstoncodeaqua nick'li yazar yazmış. yazının orijinal sahibi diğerini dava etse kazanır.
Sigmund Freud
sik (yazar)
format dışında başlıklar açtığı için (ilk başlık soru değil tanım olmalıdır) ve internetten kopyaladığı yazıları noktası virgülüne sözlüğümüze paylaştığı için 2 gün boyunca çaylaklığa düşürülmüştür.
sözlüğümüzün amacı özgün bilgiler paylaşmaktır. sağdan soldan kopyala yapıştır yapacak olsaydık sözlüğümüzü açmazdık.
araklanan yazılar yazı sahiplerine saygıdan dolayı imha edilmiştir.
bilginize.
3
leyla leyla
sik nickine izin verip gri silen admin
freudun purosu freudun purosu
bravo admin. devam...
wayne wayne
Harikasın admin xx
hamit
Argo nahos bir tabir. Anlami anadolu nun sok yukleminden turemistir. Konyali olanlar bilirler. Konya da hala kirsal yerlerde okur yazar orani dusuk kisiler cesme ye cisme catlak a citlek pantolon a pöntil der butun sesli harfleri inceltirler sokmak a hala sikmek derler. Soktu ya si..ti derler ibrahim e ibrem derler. Neyse bu ornekler bitmez. Sokmak olmuş şive değişikliğinden sikmek bu işin seks ile alakasi yok kpomleks yapmayada gerek yok hanimlar. Erkek Sokan kisi ise sizde gõmen kişisiniz. Ikisi de zevk aliyor. Sik yazar cok kompleks yapmis o acidan yani