penise top çarpınca oluşan acının tarifi

ilhampipisi
Bu acı tecrübeyi henüz daha küçükken pantolon giymeye zorlandığım ve yerden yeteri kadar yukseldigimde ejderhaları görebileceğime inandığım yaşlarda yaşamıştım.

ilkokuldayiz okulun bahçesinde arkadaşlarla beraber futbol oynuyoruz ben de bir oraya bir buraya kosan cocugum. Dürüst olmak gerekirse çok da iyi oynamıyorum ama karşı takimdakiler de o kadar iyi değil bu beni öne çıkarıyor. Rakip takim hucuma kalkmisken (ilkokukdayiz ama koordineli oyun yok sinifin erkeklerinin yarisi ustune kosuyor oyle dusun) defansta kalakalmis bir cocuk topları ve sivri burun vurulmus bir top... aralarinda toz zerreciklerindne baska bir sey yok.

Betimlemelerin bu kadar uzun olmasını mazur gorun çünkü olay aniyla ilgili bahsedebilecegim tek şey vücudun içinden olmayan şöyle disarilardan gelen keskin bir acı olduğudur. Ayrica o günden beri ejderhalar inanmam.
dormammu
Testisler karın bölgesinde oluşup aşağı inerler, o nedenle oraya alınan bir darbe mideye alınan bir darbeye eş değerdir belki ama hissettikleri hiç hoş değil.
Penis inikken penise gelen darbeler pek sorun teşkil etmez, ama ereksiyon halinde; özellikle dikine alınan darbeler sıçırtır adamı.
okuryazar
14-15 yaşlarındayken Kardeşime yanlışlıkla vurmuştum. 1 saat ağlamıştı. Acımayla karışık pişmanlık hissetmiştim. Ertesi gün gene kavgada bir yerimi acıtınca bu defa kararlı bir şekilde vurmuştum. O gün bugündür kavga etmeyiz. Kadına şiddeti bitirmenin tek yolu budur kanımca.
hakiki tosun paşa benim
Penis değil de testislere top vb cisim çarparsa yaşanan acı kadınların regl sancısıyla eşdeğerdir sanırım. Yâni sizin regl sancınız varsa bizim de testis sancımız var:)

Her erkek ömrünün bir yerinde bu acıyı yaşamıştır mutlakâ. Testise gelebilecek bir darbeyi refleks olarak engellemeye programlanmış bir bilincimiz var bizden bağımsız.