negatif insan

nicktirgit
hayata karamsar bakan insandır..
yüzü gülmez, geleceğe dair hiçbir umudu olmayan, karanlıklar arasında yolunu kaybetmiş, kendi hayatına kastedecek kadar bunalmış, her şeyi olumsuzlaştırma çabasına girmiş garip bir insan modelidir.
değişim olmazsa gelişim de olmaz. pencerenin buharını silip etrafına kafayı bak. ne görüyorsun? hiçbir şey değil mi? aslında seni düşünen, iyi olmanı isteyen çok insan var. sadece sen göremiyorsun... tutun onlara, bu sen değilsin..
iyi ol, mutlu ol ve her daim pozitif ol.
arcq and arc
insanların yaşama sevincini sömürerek hayatına devam eden kişiler. sürekli bir şikayet ve problem bulma gücüne sahiptirler. ne kadar uzak durursanız o kadar başarılı ve mutlu olursunuz. Eğer bu olumsuz tutumları kendinizde görürseniz, beklemeyin: bir şeyleri değiştirmek için şu an çalışmaya başlayın. Negatif bir bakış açısına sahip olmak size iyi gelmez. Er ya da geç, kendinizi kaybedersiniz...

“Hepimiz kendimizin şeytanıyız ve bu dünyayı kendi cehennemimize çeviriyoruz.”
(bkz:Oscar Wilde)
okuryazar
Kendi dahil herkesi zehirler, etrafa nefret saçar
Başına gelen her olayda mutlaka karşı taraf hatalıdır, cahildir, kültürsüzdür. Kendisinin kıymeti bilinmemektedir. Kendine yanlış yapanların allah cezasını bir gün mutlaka verecektir.
Ömür törpüsü harcanmış insan müsveddesidir. Allah etrafındakiLeri kurtarsındır.