motosiklet sürmek

john
bis.kletten düşüp kaburgamı çatlattıktan ve iki dirseğim ile bir dizimin derisini resmen soyduktan sonra iyice tırstığım aktivite. 3 hafta oldu hala sadece sırt üstü yatabiliyorum.
özgürlük hissine katılırken binenlere de güvenli sürüşler dilerim.
1
chickenlegs chickenlegs
Ben de ayağımda bir karış yanık elde ettim motos.klet sayesinde ama bilemedim o hisse değer diyorum..
sngnk
2 yıl önce hayatıma giren ve bana kısacık sürede, küçücük bir dünyada bile nice zevkleri yaşatan eylem. boş bir otobanda giderken etrafı izlemek, dağ yolunu çıkarken durup manzarayı seyretmek, köy yollarında yavaşça yol tepip yeşilin tadını çıkarmak, hepsini motor kullanmaya başlamama borçluyum. kendimden temennim sağ salim bir şekilde devamının da gelmesi.
banadalazm
Falcon freedom 250 almıştım 4 yıl önce. Harley Davidson çakması birşeydi ama sıfırı beş bin lira küsürdü galiba. Heves ettim aldım öyle. Motor kullanmayıda hiç bilmiyordum. 1 yıl boyunca iki defa kullanmaya çalıştım, es-dost çağırdım öğretin ulan dedim, yok öğrenemedim birtürlu. Viteside birturlü denk getiremedim zaten, bende sattım öyle . En iyisi araba arkadaş. Üşüme derdin yok, yolda birisi gelip sana çarpsa motor kullananlardan daha fazla hayatta kalma şansın var.

Hem hızlı yaşayıp erken ölmek istemiyorum
cobretti
Eski bir choppercı olarak bir gün yine hedefim daha büyük çaplı bir choppera sahip olmak. Tanim: Gezegendeki en büyük keyiflerden biri. Orta Asya'da atın üstüne çıkan çocuklar neyseki şu an motosiklet üstüne çıkıyor. 12 yıldır sahip olduğum a2 ehliyeti masanın üstüne koyuyor ve arttırıyorum ;)