mistress damla

Sigmund Freud
ben şok..
https://twitter.com/mistress_damla
finansal kölelerinden önce seans parası alıyor; ( 250 TL ile 1000 TL arası)
daha sonra eve gelen kölelerini zincirliyor, ayakkabısını ve ayağını yalatıyor. tokatlıyor kölelerini, evin içinde gezdiriyor. bunları videoya çekiyor..
seks mi? o da ne.. seks kesinlikle yok.
sonra evden kovuyor kölelerini..
ayda 10.000 TL - 20.000 TL arası kazancı var..
odipus
Cinsel düşler bir derya kabul ucu bucağı yok, ama çok küçük bi azınlığın böyle şeylere ilgisi, cesareti ve sokağa atacak parası vardır diye düşünüyorum. Yanılıyorsam üzüleceğim. Eğer para ödüyorsam ben hizmet görmeliyim. Kendi paramla rezil olmayı hiç mi hiç sevmem.
desar
Kimlerin nerelerden, kimlerin ihtiyaçlarını istismar ederek para kazandığını gösteren en çarpıcı örneklerden birisidir. Olaya arz-talep meselesi olarak yaklaşabilirsiniz, ama bu ülkenin seks açlığı, sekse bakış açısının nasıl olduğu gerçeğini de sorgulamak gerekir. Düşünün ki bu ülkedeki bir kısım erkekler bunun gibi kadınların giydiği çoraba, kullandığı iç çamaşırına ve hatta hatta kadının çişine, bokuna para verip satın alıyorlar. Onlara sormak lazım bunları satın alıp ta ne yapıyorlar?
Çok yazık seks açlığı bu ülkede artık sapıkça noktalara gidiyor ve bunları istismar edip kendini kraliçe, sahibe sanan zavallılar da bundan paralar kazanıyorlar.