lsd

ilhampipisi
(bkz:magic mushroom)'un 100 katı kafası olan ve bir dönem reçeteyle satılan bir tür asit. (bkz:inanmazsan say). 3. Göz, epifiz bezinden salgılanan, şamanların çeşitli otlarla miktarını artırdığı dmt molekülü kırması bir şeydir. Çok az bir miktarı kişiyi neredeyse 10 saat sürecek garip bir bilinçaltı dünyasına gömer. Anlık ruh halinize göre harikalar diyarı ya da pussyland da olabileceğiniz gibi bir tür distopyada da olabilirsiniz ( pussyland kısmında biraz abartmış olabilirim).

Yapılan araştırmalarla beynin normalde pek bir etkileşimde olmayan bölgelerini (!) etkileşime sokup kullananların söylediğine göre kişiyi evrenle birleşmeye iter. Kullananlar kendilerini takip eden gölgeler olduğunu her şeyi daha renkli bir biçimde görmeye başladıklarını söylerler. Kullanan kimselerin vücudunun bir nevi otokontrolünü yitirmesi yüzünden yalnız olmaması ,üstelik kullanan kimselerin çoğunun bunu kaldıramayacağı gerçeğini unutmamak lazım, gerekir. Ayrıca beyin üzerinde kalıcı zarar bırakabilir

Kimi rivayetlere göre edward munch ünlü tablosu the scream'i bu maddenin etkisi altındayken çizmiştir. Ayrıca 80'lerde popüler kültürde kendine yer bulmuş gençler tarafından kullanılmış bu madde günümüzde bir uyuşturucu olarak geçmekte ve tck 193/3'e göre kanuni yaptırıma tabi olmaktadır.
felan
Varşovadayken deneyimleme fırsatı bulduğum bir çeşit şifa. Gece kulubu köşe tuvaletinin üst fayansını yalayarak gerçekleştirdiğim bu eylem neredeyse 10 saat sürmüştü ve uyandığımda mohawk saç stiline sahip bir hanım kızımızla birlikte olduğumu fark etmistim. İcabındaki 3aylık birlikteliğimiz süresince jelibonlara birkac damla damlatip ticaretini yaptigimiz madde iyi para getirtiyordu. Aynen öle.