libido arttıran yiyecekler

0 /
pussyskrtl
Enerji kaybı olacağından enerjisi bol yağı az yiyecekler etki etmektedir. Zinde hissetmek için B vitaminleri tamamlanmalı fazlaca vücuttan da sıvı atılacağı için mineral tüketilmelidir. Aç performans düşüklüğü olur. Çikolata, sütlü tatlılar, kinoa, ananas gibi yiyecekler idealdir ama bunlar birden kan şekerini yükselteceği için ne verdiyse dalıp sonra piliniz biter. uzun soluklu bir cinsel s..iş için azar azar yenilmeli.
unutmayın fakirin karnı doyarsa s.ki kalkar diye güzel bir söz vardır.
1
nicksiz nicksiz
Çok aydınlandık, mersi.
hayvanherif
Yiyecek olarak muz, kabak çekirdeği tavsiye ediyorum.
Ve daha önemlisi bir sporcu olarak erkeklerin bayanlara göre daha fazla kas oluşturabilmesinin önemli sebebi, sahip oldukları testesteron miktarının daha yüksek olmasıdır .vücutta salgılanan testesteron miktarı, spor yapıldığında yükselir. Bacaklar, çalıştırabildiğimiz en büyük kas grubudur ve sıkı bir bacak antremanından sonra testesteron miktarı önemli miktarda artar, bu da eşittir tavan libido seviyesi demektir. Tatlı sevişmeler dilerim .
lancer
Pancar suyudur. Vazodilatör(damar genişletirici) etki gösterir. Hatta spor kulüpleri maçlardan önce oyuncularına pancar suyu içirtir ki bacaklarındaki damarlar genişlesin, kan akımı daha çok olsun, kaslar daha fazla beslensin, performans artsın. Aynısı penisinizde de gerçekleşir, yine de dikkatli kullanın. Özellikle damar sağlığı problemleriniz varsa önerilmez.
0 /