kadınların seksten zevk alıyor oluşu

anonim_kullanıcı_3
Zevk Almasak neden yapalım.. mercy fuck olduğunu düşünenler için de kadın adamdan illa ki başka türlü bir menfaat sağlıyordur. İlgi, yakınlık, maddiyat vb..

Hatta doğru kişiyle erkek 1 birim zevk alıyorsa kadınınki 10 birim diyebilirim ama referansım sadece kendi vücudum olduğu için doğruluğu tartışılır.
Cinsellik, sadece pipiyi kukuya güzelce yerleştiriyoruz eylemi olmadığı için etkileyen bir dolu şey var. Başta parlak bir zihin ve bol arzu gerekiyor.

Başlığa konu olan kadın ve erkek evli olabilir.. orada işler çok karışık.. gündelik yaşamdaki her türlü olumsuzluğu cinselliğe yansıtıp bir tür ödül/ceza aracı olarak kullanılabiliyor.. (bkz:hayatı zindan etmek)
johnny sins
Ya ne olacaktı at kafası.
Yapılan bir çok araştırmada erkeklerden min 7 kat kadar fazla zevk alıyorlar. Ayrıca bizim gibi tek atış sonra soğuma sonra tekrar atış değil. Otomatik tüfek gibi soğumayı beklemeden tekrar ve tekrar.
Yani biz erkekler olarak zevk alıyorsak, kadınların durumu zevkten daha fazla...Başka bir isim bulmak lazım ve Bu isimde almanca ya da fransızca olmalı.