kadının en büyük kozu

the red pill
başlığı okurken, hem erkeğin hem da kadının aklına ilk gelen neyse odur..
sex..
sex olmazsa kadın kocaman bir hiçtir.. kadının tek işe yaradığı şey, erkeğini cinsel anlamda doyurmak ve çocuk yapabilmektir.
kadının tek tutunduğu dal bu kaldı.. evlilik oranları %25 düşmüş. artık günümüz erkeği yemiyor seks kozunu.. evinde şerefiyle 31 çeken, maddi durumu iyi, eli yüzü düzgün olmasına rağmen evlenmeyen erkek sayısı çoğaldı..
kadınlar da amıyla ancak varoş erkekleri kandırıp kapağı atıyorlar. (son zamanlarda evlenen erkeklere bakın hem amcı varoşlar)
çok yakında açlıktan ağzı kokan milyonlarca kadın ordusu olacak.
erkekler kadınları alıp beslemeyi bırakıyor çünkü. erkekler kendi dalgasına bakmaya başladı. erkekler kazandığının %70'ini kadınlara yedirme işini bırakıyor.. gidin öğlen 2'de bim'e, a101'e.. evlenemeyip, babasından aldığı 20 TL ile karnını doyurmaya çalışan, mutsuz, işsiz, kocasız aç köpek genç kadınları göreceksiniz.
organick
Biz kadinlar neymisiz yahu. Yani delinin aklina illa ki tas getireceksiniz. Olelim de siz de kurtulun. Ayrica bu ne cirkin bir yazi. Neyse, konu bu da degil aslinda..konu en buyuk kozumuzun ne oldugu. Neymis ben anlamadim.
4
malina malina
Anladın sen onu.
organick organick
Yazidaki malligi mi evet.
malina malina
Yazıdaki mallık aşikar ötesi zaten. Onda konuşacak bir şey yok. Ana fikir fena değil. En büyük koz?
organick organick
Bi de senden dinleyeyim neymis?