iphone 11

arsenikiskyla
yapacağınız telefonu s.

insan bare şunun kamerasını samsung gibi sıralı şekilde yapar. bu nedir allasen ya, bu ne salak bi tasarımdır amk?

iphone 11
cinselsozluk.net/foto


t: bu gece tanıtılacak yeni ayfon modeliedit: az evvel tanıtılmıştır. yine 3 model olarak çıkıyor. yenilik diye tasarımdan başka bir şey tanıtmadılar, onlar da bok gibi.

11. diğer 2 model de fotosunu paylaştığımın aynısı işte.


iphone 11
cinselsozluk.net/foto

1
pierre woodman pierre woodman
Steve jobs gitti gideli iphone ve apple bitti. dizayn buysa İĞRENç olmuş. o ne çirkin bir kare kamera bölgesi. tarihe not düşeyim; bu telefonu tanıtırlarsa apple hisseleri düşer. aynı gün düşmezse zayıf satışlarla beraber düşer. apple'ın sonu çok yakın. uzundur applecı olmama rağmen diyorum ki boynuz kulağı geçti. devir samsung devri. apple ın elindeki tek değeri ios kalmıştı onu da bok ettiler.
niyet ettim bosalmaya
Eğer o soktuğumun çentiğini kaldırmamışlarsa alsınlar analarının amına soksunlar. Bu geceki tanıtım iPhone'un tamam ya da devam diyeceği etkinlik olacak.

Başına orospu çocuğu Tim Cook denilen yarak geçtiğinden beri Steve Jobs'u daha çok arar olduk. Siktir edin lan şu ibneyi şirketten, sana bu akşam daha çok söveceğim tim. Bırak artık şu gay ilişkileri, hetero ilişkileri, feminizm ayaklarını, 1 trilyon dolarlık şirketin uğraşacağı şeyler değil bunlar. İnovasyon koy lan ortaya amk çocuğu.