ios vs android

bum diksin
teknoloji cahilleri hemen "ayos" diye atlamış. açık kaynak olması bile android için +5 puan kazandırıyor. 800tl'ye aldığınız "je iki kor" cihazınız kasınca "android kasıyor yeaaa" diyorsunuz hemen. 5.300tl'ye alabileceğiniz xiaomi mi 9 bile 14.000tl'ye alınabilecek "ayfon on es mex"'i tokat manyağı yapıyor
2
zeusun kedisi zeusun kedisi
what ? ahahjahsmxçdöaöxmks
erospu cocugu erospu cocugu
Antutu benchmark testlerine göre şu an sıralama oneplus 7 pro - xiaomi mi 9 - xiaomi - Mi Black Shark 2 ve ardından iPhone XS gelir. Oneplus konusunda şüpheliyim ama şu an yeryüzünde xiaomi'nin çoğu cihazına yaklaşacak cihaz yok.
niyet ettim bosalmaya
Gece gece aklıma düşmüş bir versus.

Apple, iPhone'un bir telefon modeline rahat 5 yıl güncelleme desteği sağlarken; android işletim sistemi kullanan firmalar 1 buçuk yıl sonra keriz silkeleyip yeni telefon satmak için güncelleme desteğini kesiyor. Romla falan uğraşıyorlar ondan sonra..

hayır 5-6 bin verip müşteri hizmetlerine de ulaşamıyorlar ki, bir problem olsa bugün git yarın gel diyorlar. İphone'da ise; apple destek uygulamasına giriyorsun, problemini seçiyorsun, 25 saniye sonra seni arayıp derdini dinliyorlar.