iki penyeye lady muamelesi bekleyen türk kızı

albay kotak
ben diyeyim pazardan, siz deyin ya da siz bir şey demeyin, olaya hakim olan benim. bayılıyorum kendime geceleri... neyse, pazardan ya da olmadı bir avm'nin herkesçe kuyruk oluşturulmuş indirim mağazasından üstüne geçirdiği paçavra veya bez parçasıyla, suratına orantısız döşediği makyajıyla, kontesim ben diye gezen kızlar. nemrut suratlı olması da cabası... of!
ahahaha yemek istiyorum onları ben... ahahah lüks mağazaların kapısından girseler tezgahtar gelip bakmaz yüzlerine ama modern pazarlara benzeyen mağazalarda leydi muamelesi bekler bunlar
outlet gülleri, bir seks kölesi olabilirler, azize belki, kullanılıp atılan bir peçete misali sikildikten sonra numarası hunharca silinen kızlardan olabilirler. evinin son sıvasının yıllar önce yapıldığını unutup da dışarda "ayh ben yeni ayakkap aldım." diyen tipler. facebook'ta paylaştığı kezban sözünü en az 8 barzo beğenince mutlu olanlar. o barzolar lafın değil belki de derbiyle tıraş ettiğin amının peşinde. epilasyon anlayışı bile permatik oyy bebeğim yerim öyle leydiyi.
fukaralıktan öleceksin, beni her yürek sikemez, ağırdır vuruşlarım modundasın. amın götün bir olana kadar, bağırsaklarına spermim ulaşana kadar tıpkı teomanın dediği gibi kekremsi bir tat ile sikesim var seni penyeli.
buradan tüm varoş leydilerine sevgilerimi yolluyorum. umarım yarına da yemeye ekmek bulursunuz. şimdi gidip lcw'den mango'dan falan alışveriş yapın... sezon sonu ürünler %50 indirimde... hadi kızlar, daha `mağazada müşteri takip eden tezgahtar kız`ı aşağılayıp ego şişireceğiz hehehe. yerim! denk gelirse sikerim de...

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol