hesap ödeneceği zaman kadınların hep tuvalete gitmesi

anonim_kullanıcı
Hemcinslerime bu konuda ben de kızgınım. Üç kuruş için bu lafları duymak çok onur kırıcı. Hayatım boyunca hesabını ödeyemeyeceğim, ya da ödeyecek keriz! Var nasılsa diye bi şeyler yiyip içmedim. Hatta çoğu ilişkimde maddi durumu iyi olan taraf ben olduğumdan hesabı da çoğunlukla ödedim. -Hepsi helâli hoş olsun bu arada-. Çünkü böyle yetiştirildim. Normal şartlarda buluşma fikri kimden çıktıysa o öder hesabı. Süregelen bi ilişkide ise paranın lafı edilmez. Bu ilk buluşma ise ve adamdan hoşlanmadıysam hesabı ödemek konusunda ısrar ettiğim çok olmuştur.

Kızlar elinizi cebinize atmaktan korkmayın. Ödeyeceğiniz 2 kahveyle batmazsınız. Beyler siz de madem bu durumdan rahatsız oluyorsunuz açıkça söyleyin. Buluşmaya gelince canım cicim deyip de sonrasında dedikodu yapmayin.
4
ne dedim ben simdi ne dedim ben simdi
Lafını yapan erkekte ne biliyim her yerde escort var bi kahve icip sohbet etmek istemiyorsa çağırsin bir tane
anonim_kullanıcı anonim_kullanıcı
Eden varmış baksana...
niyet ettim bosalmaya niyet ettim bosalmaya
Buraya muhabbetinizi bölmeye gelmedim. Xena senin son paragrafta “beyler sizde madem” ile başlayan cümlende “sizde” kelimesi yanlış, de ayrı olacak.

Yorum atan arkadaş sende de, “ lafı yapan erkekte” cümlendeki 'erkekte' kelimesi “ erkek de” olacak.

Bye.
ne dedim ben simdi ne dedim ben simdi
Teşekkürler. Niyetin kabul olsun
bigkerry
kızların erkeklere hesap ödetme saçmalığı tamamiyle kalitesiz erkeklerin kalitesiz sorunlarından sadece biridir.

ben bu konuda sadece hemcinslerime kızıyorum; nasıl kadınlarla takılıyorsunuz ki bu durumdan yakınıyorsunuz anlamak güç, çok güç. geriye bakıp düşünüyorum. ya bir tane aklıma gelmiyor. hatta bazı kadınlar sizin bu tutumunuz yüzünden hesabı ödemek için ciddi ciddi yarışıyor bile karşısındaki ile.