hamama gitmek

ronin
Sevmedim sevemedim hamam işini senede 3 kere arkadaş zoruyla kese kopuk falan..Bi de tellaka karsı böyle ezik gibi birsey oluyorum.yat diyo yatiyom dön diye dönüyom egil diyor eğiliyom.Bi de hijyen olayi var,ulan benden önce gelen adamin pisliginine su atıp temizledikleri yere yatırıyorlar falan ne bileyim sevemedim.pestemallarde elalemin cukutasagı degiyor yikiyolar ama nasil ne sartlarda bilemiyom.
nicktirgit
tellak tarafından keselenmektir.
vücutta ne kadar kir varsa atmaktır.
peştamal ile sarılıp yalaktan kase ile yıkanmaktır.
delikli sabunlara denk gelmektir.
bazı eşyaların kaybolmasına (çalınmasına) alamettir.
terlemek ve hatta nefes almakta bile zorlanmaktır.
kayseri de iken oğulcuk hamamına giderdim. oğulcuk sinemasından sonra tabii..
safranboluda da gitmişliğim var. şu an ikamet ettiğim yerde maalesef hamam bulunmuyor...
ziftlisutlac
Belediyenin guzel bir hamamı var buralarda. Aldığım duyumlara göre suriyeliler yüzünden hafta sonları gitmek hoş olmuyormuş.
Bu hamamda arkadaşın ısrarıyla tellağa emanet etmiştim kendimi. Pek memnun kalmadım. Tıpkı bir fotografçı gibi maymuna çeviriyorlar insanı. Kişisel alan takıntısı olan insanlara göre değil.
Fotoğrafçı, berber koltuğu ve dişçi koltuğundan sonra tellak koltuğunu da hazzedilmeyen alanlara eklemek isterim. Gerçi tellağın koltuğu yok ama olsun.o daha sakat.
yengeckiskaci
Beyaz jordi sen yinede gitme kardesim. Liseyi yatılı okudum sular kesik birkaç gündür hamamcı olduk bastım gittim hamama taktım pestemali orta alana ilerliyom hayatimda bir ilk olacak hamama gitmek.o da ne kurnaların basında iki pinpon dede dal taşsak bir birlerininki oksuyarak kopukleniyolar. Ulan dedim bunlar burda yikanirsam beni siker.(duygularina empati yapabiliyorum yani🤣) sonra ortak alandan hemen ciktim dogru duşların oraya ilk hamam sefam öyle oldu.sonra tellak biriyle yakın zamanda berberde tanıştık adam tam ibne , her müşteriye pestemal altina elimi sokup bir yoklama cekerim, yas gitti sikecegimizden degil ama meslek aliskanligi diyor 🤣🤣🤣