gereğinden fazla ciddi olmak

zorba
internet ortamında sıkça,
özellikle kadınlarda görülen,
herkes bana yavşıyor baştan mesafe koyayım insanının ciddi oluşudur bu.

yani şu sözlükte de böylesine rastladım ya.
başlıklarımız am, göt. okay...

karı ya..aktan kardan adam fotosu paylaşıyor.
erkeklerden tek beklediğim bu diyor...
ya..ak yani.

ve alta yorum yazana sizli bizli cevap veriyor...

bi salın amk!

bir yönetmelik mi sınırlıyor yazacaklarınızı amk!

böyle çok insan gördüm. ömür törpüsü, 80 yaşında evde kalmış sinirli emekli mali müşavir kadın gibi mıy mıy mıy... bir ciddiyet, sizler, bizler...

ota boka
"haklısınız."
"teşekkür ederim."
"peki, çok sağ olun."
"özür dilerim, bilmiyordum, öyleyse çok özür dilerim..."

ulan iki küfür et piç oğlu piç! samimiyetsiz orospu çocuğu! yalancı, riyakar piç! bir kere de özür dileme! bir kere de içten teşekkür et! samimiyetsiz orospu çocuğu! amk de, oç de!

teşekkür edeceğin, saygı duyacağın yoksa da etme, duyma! "si..tir lan," de! "ha si..tir oradan!"

aynen de, eyvallah de, gülücük koy, ahahahah yaz! ciddi olmayan bir şey yap! özür dileme, "sana ne ulan dalyarak, geri zekalısın ve fikirlerin değersiz" de!

adam sormuş
ne bu?
penis mi gelinlik mi?
"gelinliğe mi benzettiniz gerçekten?"
...
"ah! gelinliğe mi benzettiniz monsieur, nayyırr, bu erkeğin naçizane kamışıdır efendim, ziyadesiyle... mıh mıh mıh!"
bir tane çakacağım şimdi ağzına...

yaz şuna, yaz! "ya..ak ulan işte ya..ak! yarrrraaakk!!!"

...

"kör müsün amına koduğum!!!"

...

"yaaarrrraaaaaaaaaaaaaaaaaaakkkkkk!!!!!"

(bkz:çorbacıya atarlanan adam)
(bkz:yılmaz özdil gibi yazmak)
allah'ın izniyle latifeye konu iki dostumuza buradan sevgi ve saygılarımı sunuyorum efendim halkın huzurunda. biraz reyting alsın diye estirdim öyle.
6
ilhampipisi ilhampipisi
Sanırım ana fikri anladım.
zorba zorba
:) bu arada gelinlik mi diye sormana küfür etmedim.
sadece malum tiplere atar-giderim.
örnek olsun diye yazdım.
ilhampipisi ilhampipisi
Senin ben ta amına koyayım (yazdığım şekilde ). Gülücük d.

ilhampipisi ilhampipisi
Samimi girişimi yaptığıma göre öncelikle herkesin hayatına kimse karışamaz. O böyle giriş yapar bu böyle giriş yapar netice herkes farklıdır
zorba zorba
kes lan dalyarak :D
ilhampipisi ilhampipisi
Nasıl iyi anlaşıyoruz dil mi dallama
bigkerry
Bi kadının erkek cinsinden, kendi isteklerine göre iyi bir penis beklemesi bunu espirili bir görselle anlatması; o kadının her erkekle laubali bir şekilde konuşacağı anlamına gelmiyor. Bazı insanların bunu anlamaları çok güç ama yabancıysan sizli bizli konuşur samimiysen senli benli, istediği erkek sen isen bütün sınırlarını da kaldırır... Başka bir sosyal medya platformunda o kardan penis fotosunu paylaşmaz büyük ihtimal zaten burası bunu paylaşma yeri her önüne gelenle senli benle konuşma yeri değil... Bunu çözemeyen kafa ileride penis fotosu yolluyor, daha ileriye gittiğinde taciz ediyor zaten(gerçi penis fotosu yollamak da taciz). muhabbeti bilmem. Kardan penis fotosunu görmedim. Konunun geri kalanı ile ilgilenmiyorum.
banadalazm
İnsanların çocukluğundan bugüne kadar oturmuş bir üslupları vardır ve bu üslubunu ne sen değiştirebilirsin nede ben. Yazinı okuyupta bu özelliğini değişecek birinide sanmam. adam küfür etmeyebilir, sevmeyebilir veya küfürü bir samimiyet olarak görmez. bu o kişinin ciddi olduğu anlamınada gelmez.

Tanımadığın birisiyle konuşurken senli benli olunmaz zaten. adabı muaşeret kuralları vardır mesela. Sözlüğün adı cinsel diye amdan götten bahsedemezsin hemen konuştuğun kişiyle. Ha anlaşırsın, muhabbetiniz sarar senli benli olursun sonra yazabilirsin bak dilediğin gibi. Ayrıca yılmaz özdilin kalemini severim ve fikrini beyan ettiğinde önceden araştırma yapar kafa yorar ama o sende yok galiba. Anlık düşündüğünü yazmışsın buraya. Birde yazımı sadece bol entera basması o kadar. Belirtmene gerekte yoktu Öyle klas birşey değil

şuan burda sana karşı yazdiklarimda bir ciddilik görebilirsin ama ciddimiyim diyecek olursan değilim, Çokta s.kimdesin sanki
hakiki tosun paşa benim
herkesin tarzı senin gibi değil diye ağıza çakmak, dolaylı yoldan küfür edip bunu sonlarda sıvamaya çalışarak gizleme gayretinde olmak çok mu samimi, çok mu dürüstçe? Senin tarzında olmayan insan hiç mi samimi değil yâni, hiç mi dürüst olmuyor, öyle mi?

Mevzuya konu olan ilhampipisi bile bunu dert etmezken ve herkesi olduğu gibi kabûllenirken, ne bu şiddet ne bu celâl?