gangbang yapmış bir kadınla evlenmek

Sigmund Freud
şimdi kavramları karıştırmayalım. gang bang dediğin şey 3-4-5 veya daha fazla erkeğin tek kadına danaya girer gibi girmesidir.
türkiye'de gangbang yapmış kadın milyonda bir falandır.
threesome yapmış kadın dersen, benimle threesome yapmış 2 kadın tanıyorum 2'side evli. bir tanesi bir üniversitesin mimarlık fakültesinde bir öğretim üyesi ile evli. diğeri de zengin koca buldu evlenip amerika'ya yerleşti.
sessiz filozof
bunu yapan kadın sayısı çok az değildir, ama kendilerini belli etmezler. bazen trajikomik bir durum nedeniyle böyle bir evlilik olabiliyor. bir gün korumasız gangbang nedeniyle hamile kalan kadınla bu çocuk kimden diye düşünen er kişiler, çocuk kimden ise o kişinin kadınla evleneceğine inatlaşarak karar verirler ve test sonucunda gayet mutlu görünen (gerçekte nasıllardır bilmiyorum) bir evlilikleri var.
spawn
yani bu şekilde cinsel deneyimleri olan kadınların zaten pek evlilik kafasında olduklarını düşünmüyorum. aslında erkek için de aynı şey geçerli. ama yine de böyle bir insana tesadüf ederseniz tercihiniz evlenmemekten yana olsun bence. çünkü muhtemelen doyumsuz bir yapıda olacağından aldatacaktır. eğer mezhebiniz genişse sorun olmaz. karı koca grup aktivesi yaparsınız.