evli kadınlarla sevişmek

0 /
pandanal
bu olayda empati yaptigim icin hic bir zaman gerceklestirmeyecegim bir eylem. kocasi sevmiyor ya da tatmin etmiyor ya da bambaska bir sey de olabilir ama yine de adami bir hic yerine koyup sevismek... kotu ya kotu. hadi hepsini gectim ya cocugu varsa ve bunun farkina varirsa hepten ps.kolojisini bozdun gitti.
niyet ettim bosalmaya
Şimdi size sebebini açıklıyorum, evli kadınlarda aids, hpv gibi hastalıklar olmaz, varsa zaten kocası yarrağı yemiştir, öyle bir durumda da uzak durursun olur biter. ee prezervatifsiz sevişmek istiyorsun ve dışarıdaki kadınlara güvenemiyorsun ne olacak? Zaten hpv virüsünden prezervatifle de korunamıyorsun! İşte tam bu noktada yardıma bu hanım ablalarımız koşuyor. Teşekkürler iyi ki varsınız.
kadin duskunu
cinsel münasebette bulunmaktır.

bakın koçlar, kimsenin karısını ayartmaya çalışan biri değilim. ama aranan kadın da bulur yani. heee ben napıyorum? yine uzak duruyorum. evlilik müessesesi diyorum, çocuklar diyorum vesaire.

yalnız şöyle bir nokta var ki her evlilik bir değil. "bir arkadaşın" başına gelen şöyle bir olay ;

44 yaşında, 23 yıllık evli, iki çocuk sahibi, bakımlı ve güzel fakat giyiniş ve konuşma itibariyle tam bir kadın anam ekolünden bir kadın. kocası 50'ye merdiven dayamış hala orda burda eskort sikmeye çalışan, kumarbaz,bazen eve gelmeyen dükkan sahibi bir adam.

yani şimdi bu kadın artık toy değil. her türlü şeyden haberi var. o yapıyorsa ben de yaparım deyip kafaya koymuş. illa bulacak birini.
şimdi bu "bir arkadaşım" neden eline böyle bir fırsat geçmişken geri tepsin ki? neden o hanım sakso çekerken onun naylon çoraplı bacaklarını okşamasın ki?
niçin olgunlaşmış şeftalisini yarıp içine girmesin ki?
niçin o küçük pembe sivilceli, dolunay gibi bembeyaz götünü yoğurmasın, niçin kocasının ziyaret etmesine asla müsaade edilmemiş o tombul yanakların arasındaki karanlık mağaradan içeri tek gözlü bir gözcü göndermesin ki? niçin ha niçin?

beyler, yapmayın beyler.
harrypotter
Yasam kocu olarak yorumumu yaziyorum
Toplanin
Bekar erkek-evli kadin modelli ise iliski
-Mezar yeri secilebilir
-Ruh i tahribat yapar
-Mutsuzluk ve depresyonla sonuclanir
-Gelecek kaygisini tetikler
-Cogu iliski maddi olarak cikmaza sokar
-Cogu iliski uzun surer,sadece zekiler kisa surdurur
-Bu iliskiyi yasayanlarin is hayatinda dikis tutturamadiklari,iliskilerine denge getiremedikleri icin huzursuz olup basari olamadiklari belirlenmistir.
-
0 /