evleneceği kadına marka gelinlik almayan erkek

anonim_kullanıcı
Bu erkekler benim eşlerimdi. Ilk eşimle apar topar evlenirken gelinlik marka mı değil mi diye düşünmemiştik. Şimdiki eşimle de düğün bile yapmadan evlendik. Bi kere evleniyoruz deyip, senelerce düğün borcu ödemek saçma. Şu an ortalama bi gelinlik fiyatı ( bakın ortalama diyorum) 4500 lira civarı. Isim yapmış bir tasarımcı ya da modaevinden almaya kalkarsan bu fiyat akıl almaz yerlere çıkabilir.
arcq and arc
bütçesi yeterli gelmeyen erkektir...
mutluluğu 3-4 saatlik saçma bir gelenek/görenek içinde arayan kadınlar tarafından beğenilmezler. hava atmak isteyen bir kezbana denk gelmiş olabilir. adam zaten sana aşık. evlenme teklifi etmiş. zaten bütçesi yeterli gelse gidip sana dünyadaki en güzel ve en pahalı gelinliği alırdı, merak etme. neyse, ayrıca 10 bin tlyi bir gelinliğe vermek yerine şunu yapabilirsiniz;

https://www.prontotour.com/Transatlantik-Guney-Amerika-Kasim-17-2019-102146
hiaxisheytain
Gerçekten yuva kurmak isteyen kadın geleceği düşünür, hava atmak isteyen kadın ise düğünü. Özellikle evden kurtulmak isteyen kadın tipidir bu hava atan. Yediği yarak Asya ile Avustralya'yı birleştirir ve o ezikliğini kendini hoyratça s.ken erkeklere, düğünde gösteriş yaparak kapatmaya çalışır. En sonunda (sonuna kadar karşıyım) kadın cinayeti diye okuruz.