erkeklere özel seks robotu

Sigmund Freud
ten rengini, saç rengini, ses tonunu,aksanını, boyunu ve kilosunu kendinize göre ayarlayabileceğiniz android tabanlı yazılıma sahip seks robotları piyasaya çıkmak üzere. programladığınız şekilde cilveleşebilir. asla seks yapmayı reddetmez, asla trip yapmaz.
ha azıcık trip yapsın isterseniz ona göre ayarlarsınız yazılımını.


odipus
Yaygınlaştıkça fiyatı ucuzlayacaktır muhtemelen,halkımız tarafından da mutlaka talep görecektir, o zaman islam alimlerine robotlarla ilgili sorular gelecektir. Deneme yapalım.

-robotla cima etmek caiz midir?
Alternatif 1- robot cariye hükmündedir, caizdir.
Alternatif 2- istimla(mastürbasyon) hükmündedir, caiz değildir.
-nikahlı zevcem ve cariye robotumla birlikte aynı yatakta cima caiz midir?
Alternatif 1- mekruhtur. Ancak ille de zevklenmek içün şart ise birbirlerinin cinsel organlarını görmemeleri kaydı ile caizdir.
Alternatif 2- caiz değildir.

Vs. Vs..
nicktirgit
teknolojinin nimetleri..
yapay zeka geliştikçe her evde görmek mümkün olacaktır. yemek yapacak, araba sürecek, seksin kralını yapacaktır. trip yok, dır dır yok, işe giderken güle güle canım s.kini sıcak tut, akşam yemekten sonra tatlım var diyecek. bütün ev işini yapıp, ah şuram ağrıyor buram ağrıyor diyerek yataktan kaçmayacak. şurama goma buramı tutma canım acıyor gibi laflar duymayacaksınız. oh mis gibi... üstelik nafaka derdi falan da yok, eskidi mi kullan at.. tabii fiyatlar makul seviye olunca atabilirsiniz.
insan bunların yanında yaşlanmaz amk...