çirkin bir kadınla sevişmek

marlon
Nasrettin hoca'yı çok çirkin bir kadınla evlendirmişler. Takip eden günlerden bir gün Kadın, "hoca efendi konu komşu, hısım akrabadan kimlere görüneyim, kimlere kimlere görünmeyeyim?.." diye sormuş. Hoca da "bana görünme de kime görünürsen görün!.." diye yanıtlamış.

Not: bütün kadınlar değerlidir.
shelby
Kadınlar kıllarını alıyor, kremler sürüyor, makyaj yapıyor, fiziğini güzelleştirmek için spora gidiyor ama tek özelliği s.ki olan erkekler tarafından yüzleri çirkin olduğu için sadece seks makinesi olarak görülüyorlar. Büyük haksızlık. Ayrıca çirkin kadınlar nedense daha ateşli sevişiyor.
1
Sigmund Freud Sigmund Freud
bu ülkede spora giden kadın bir elin parmaklarını geçmez. gerisinde haklısın.
the red pill
güzel kadınlar sürekli pohpohlandıkları için özgüvenleri yüksektir ve erkeklerin kendisini tatmin etmesi gerektiğini düşünür. yatakta çabalama ihtimalleri azdır. ancak çirkin kadınlar pohpohlanmadıkları için öz güvenleri olması gerektiği seviyededir. erkeği yatakta mutlu etmek isterler. çirkin kadınlar genel olarak daha iyi sevişir.
johnny sins
Geceleri karanlık ve barların ışıklandırması çok tehlikeli,
Kadınlar makyaj konusunda ve cilve konusunda çok başarılı. Bir de benim alkolü eğlenceyi sevmemi eklersek..
Ayrıca bu etkenlerin hiç biri olmadan gayet zeki ve sohbeti hoş olan kadınlar var ki onlarlada oluyor arada sıra da. İstemeleri ve bunu göstermeleri baş etken tabi ki.

Genel olarak ortak özellikleri yatakta oldukça başarılı olabiliyorlar, dikkat etmek gerek.
citizen of world
karışık bir mevzu. açıkçası ilk ergenlik yıllarında erkeklerin birçoğu cinselliği ve özellikle de kendini cinsellikte keşfedebilmek adına -o dönemde aşk ile sürdürdüğü bir ilişkisi yoksa- bulduğu hiçbir fırsatı kaçırmaz.
Aslolan şu bence: güzel olmayan bir kadına sex uğruna güzelmiş gibi iltifat yağdırmamak & sex yaptığı kadın hakkında çirkin diye sağda solda konuşmamak...
O hatun da kör değil yani, aynaya baktığında kendisi de ne olduğunu pek ala görebiliyor zaten... Aranızda bir dostluk oluşmuş, bir insan olarak onun da cinsel ihtiyaçları var ve bunu sizinle yaşamanın uygun olacağını düşünmüş falan. Adamsanız bu tür kadınları kendinize aşık edip acı çektirmeden dostça işinizi görürsünüz. Eyyorlamam bu kadar...
sextacy
çirkinlik nedir? hangi normlara göre çirkinlik, seks için engel teşkil ediyor? iki sorunun cevabı da elbette göreceli. karides, midye veya şırdan da kimine göre çirkindir ama bana göre mükemmel şeylerdir. ben tipine bakmam. lezzeti güzelse, o yemek güzeldir. zaten görüntüsü de güzel olur benim için.

seks için çirkinlik de böyle bir şey. en azından benim adıma. "öyle yalandan bir sevişeyim de defolsun başımdan" diyen bir kadınla seks yapmıyorsanız, bir kadın zaten belirli eşikleri sizin için aşmış, o kanalları açmış, size güzelliklerini de sunmaya karar vermiştir. kıymetini bilir, değerini anlar, arkasındaki bu fikir eşiğinin aşılmasına dikkat ederseniz, zaten o kadın sizin için güzel olacaktır.

memesi küçük, götü tahta gibi, amı kayısı gibi değil, yüzü çirkin, fizik de başarısız diyerek çirkinlik arayışında iseniz, güzellik yarışması jürisi sizin için ideal meslek olabilir. fiziği iyi olup, kafa yapısı olarak beş para etmez insanlarla seks yapmak da bir boka benzemiyor. asıl çirkinlik o zaten.
garpuski
Çirkinlik neye göre: kapitalist şirket reklamlarının dayattığı tek tip ve birbirinin aynı kadınların dışında kalan diğer kadınlar için mi söylüyoruz bunu.
O zaman dikkat ederseniz hepimiz çirkin kadınları seviyor onlara aşık oluyor ve onlarla sevisiyoruz.
Güzellik belli bir normu olmayan ve ölçülemeyen kıstastır. Herkes gördüğü bildiği kadarını güzel/çirkin bulur.
sessiz filozof
çirkinden kastedilen eğer fizik ise, yüzü ne kadar güzel olsa da gerekli doyuma ulaşmak zor olacak çünkü vücut hatları görsel hazzın yanında fiziki hazzı da olumsuz etkileyecektir. eğer çirkinden kastedilen yüz ise burada işler değişiyor öncelikle fantezi seçeneği çok fazla en keyiflisi ise doggy yapmaktır. benim önerim fiziği çirkin kız ile bacak omuza yapmak, yüzü çirkin kız ile prone bone yada doggy yapmak zevki en yükseğe taşıyacaktır.